Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan gyógyítható a rák?

Hogyan gyógyítható a rák?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 19:19
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nem az orvosi része érdekel, egy kollégámról van szó aki ma is kemoterápiákra jár. Az érdekelne milyen életmódváltás, gógynövények, természetes gyógymódok segíthetnek még? Milyen tanácsokat adjak neki?
2012. szept. 27. 19:20
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam kemóra.Mindenkit megkérdeztem,hogy mit lehetne mellé szedni? A betegek felsoroltak 1000 féle dolgot,500000 ft értékben.Azt,amiben ők hittek.

Az összes orvos azt mondta,hogy mit akarok szedni méreg ellen??Gyűjtsem össze a csodaszerekre szánt pénzt,és ha túl vagyok rajta,egy év múlva menjek el az árából nyaralni a tengerhez. Én így tettem.És csak c vitamint szedtem.

2012. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Állítólag jó a Gerson-terápia rá.
2012. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%

de azért mégis hozzátenném az orvosi részhez, hogy extra magas c vitamin kezelés is van, amit lehet használni, olyan mint a kemo, csak itt intravénásan kapsz tiszta c vitamint. ha lenne normális gyümölcscentrifugám, akkor a vöröshagymából préselném ki a levét, ami úgye jó csipős, mindennap meginnák belőle annyit amennyit a gyomrom bír. vagy kenyérrel h ne csessze szét a gyomrom, én a hagymára esküszök! minden rák ellen a hagyma a gyógyír, ki se fog alakulnia büdös életbe többé, nekem ez az elixírem!

[link]

ráadásul ha belegondolsz 1kg hagymát megkapsz egy csomag snickers áráért.

2012. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

az előző vagyok. ez is érdekes..

[link]


a természetnél mi lehetne tökéletesebb?? :)

2012. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel érintett vagyok a témában azt hiszem elsőkézből tudok informálni erről. Nem kell életmódváltás, mert az plusz egy sokk a szervezetnek a betegségen felül, hogy megvonod a szokásos dolgokat. Annyi a gyógyulás, hogy a tested(szervezeted) ki tudja-e heverni a betegség és a műtét okozta sokkot. Ha igen, akkor kezelésekkel magától gyógyul. Ha nem, akkor lehet 30 kemó és 50 sugár, akkor is meghal a beteg...


És kérem, aki nincs benne vagy nem próbált valamilyen gyógymódot az ne ajánlgassa, mert mások életével játszik, ha félreinformál!!! Az emberek 90%-a még azt sem tudja pontosan, hogy mi is a rák és okoskodnak.

2012. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Őrs Eszter válasza:
70%
Én nem éltem át hálistennek mindezt, de mint biológus, azt tudom, hogy a kemó - bár megöli a rákos sejteket is - de egyúttal tönkreteszi az immunrendszert, ami miatt általában csak átmenetileg "sikeres". Legfontosabb az immunrendszer támogatása, hisz mindenkiben alakulnak ki rendszeresen rendellenes sjtszaporulatok, de általában ezeket az immunrendszerünk legyőzi. Azoknál okoz rákot, akiknek az adott pillanatban gyenge az immunrendszere. Nagyon sokat számít még a lelki állapot. Ha hiszel a gyógyulásban, sokkal, de sokkal több esélyed van a tényleges sikerre. Igyekezzünk ilyen esetben egészségesen táplálkozni, de valóban nem jó megvonni magunktól a kedvenc ételeinket. Jól jön a környezetünk lelki támogatása, de nem a sajnálkozás, hanem olyan hozzáállásra van szükség, ami a gyógyulásba vetett hitet erősíti. Az immunrendszer támogatására sok anyagot találsz a neten. Vannak ötleteim, de itt nem ildomos weboldalt reklámozni. Ha van kérdésed ezügyben, inkább írj az orseszter@gmail.com -ra.
2012. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
Aki itt a gyk-n biológusnak mondja magát...hát arról megvan a véleményem. Gmail-os email címmel... Persze itt mindenki gyógyszerész, kutató és orvos...
2012. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

6os válaszadónak igaza van. Aki nem élt átt ilyet, nem tudja mit beszél, csak hall innen-onnan infókat.

Többen voltak/vannak a családban rákosok sajnos, most is küzdünk kettővel.

A rák "típusától" is függ (na meg sokminden mástól, pl áttét van-e stb) hogy mi használhat rá. A műtét,sugár, kemo is elég sokszor hogy valaki meggyógyuljon. De ha olyan "fajta" a rák, akkor szedhetsz bármit, akkor sem segit.

2012. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%

Legbiztosabban az orvosok által: chemoterápia, sugárkezelés, a rákos részek műtéti eltávolítása.


Ha alternatív gyógymód érdekel:


A Gerson-terápia egy anyagcsere terápia, aminek a lényege, hogy hosszú időn át (2-3 év) értékes alapanyagokkal árasztjuk el a szervezetet, valamint biztosítjuk számára, hogy ezeket „meg tudja emészteni”. Ettől azt várjuk, hogy mindazok a civilizációs ártalmak, melyek részt vettek az adott krónikus betegség kialakulásában részben, vagy egészben visszafordíthatóak lesznek.

A Gerson-terápia magja így nagy mennyiségű bio élelmiszer elfogyasztása különböző módokon és ehhez kávébeöntés alkalmazása. E mellé jön bizonyos enzimek és gyógyszerek fogyasztása, melyek leginkább a szervezet emésztő és méregtelenítő folyamatait támogatják, valamint vitaminok.

A Gerson-terápia egy kemény, hosszadalmas, nagy elhatározást igénylő módszer.


Hogyan és mit gyógyít a Gerson terápia?


Holisztikus megközelítéssel, a szervezetet, mint EGÉSZ-et kezeli, nem csak egy-egy tünetet orvosol. A megerősödött, helyreállt immunrendszer egymaga képes lesz megbirkózni a különböző krónikus degeneratív betegségekkel, mint


a rák,

a szív- és érrendszeri betegségek,

magas vérnyomás,

diabétesz,

krónikus májgyulladások és -elfajulások,

idült bélrendszeri betegségek,

colitis ulcerosa,

IBSZ,

veseelégtelenség,

autóimmun betegségek,

Crohn sy.,

sclerosis multiplex,

köszvény,

asztma,

különféle allergiák,

kóros elhízás

stb.

2012. szept. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!