Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ki az, aki szokott tyúkhúr...

Ki az, aki szokott tyúkhúr teát fogyasztani, azért, hogy a koleszterin szintje csökkenjen?

Figyelt kérdés
Én most kezdtem el egy kúrát, azt hittem más íze lesz, kb. olyan mint a széna, amit adnak az állatoknak, de nem is ez a lényeg, hogy valóban hatásos?
2012. dec. 11. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A koleszterint sehogy sem lehet sem csökkenteni, sem növelni élelmiszerekkel, ezt a szervezet saját maga állitja elö az étrendtöl függetlenül.
2012. dec. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezaz :D

A sok kenyér, burgonya, tésztafélék elhagyása a legtöbb amit a szívünk, keringési rendszerünk védelmében tehetünk, de szegény koleszterint mindig csak csökkenteni akarják :)

2012. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor h a f*aszomba van az, h amióta Béres Szterint-t meg raklap gyümölcsöt eszek lement a zsír mértéke?
2012. dec. 11. 14:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen zsir ment le, ha vér zsirtartalmára gondolsz, az csökken, ha kevesebb zsiros ételt eszel, de a vérzsir értéke nem egyenlö a koleszterinszinttel.
2012. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%

Lement a zsír, és? Arról beszélünk, hogy halál fölösleges a vérzsírral (vagy a koleszterinnel) foglalkozni, mert köszönő viszonyban sincs a megvalósuló szívhalálokkal. Teljesen alacsony koleszterinszintű embereknek záródnak el az erei és kimondottan (kórosan?) magas koleszterinnel élnek emberek (pl. Japánban) 90 évig és tovább. És ez nem egy-egy eset, ez az átlag. A nyulaknak árt a magas koleszterinszint, már megint nem egy növényevőhöz kéne hasonlítani az embert!


Egyébként jó kis gyógyszerbiznic épül a koleszterinre, mivel az alkalmazott SZTATINOK már okoznak betegségeket, amiket lehet kezelgetni, természetesen gyógyszerekkel.

2012. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Magas volt a trigliceridem, a sima koleszterin, a húgysavam.

Neki álltam diétázni meg Szterinezni, lement a Triglicerid kivétel mindkettő, mondjuk a Tri is jó rgy egésszel.

Bocs az előző hangnemért, csak már unom, h 20-an 25 felét mondtok/írtok!

2012. dec. 12. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Természetesen semmi gond a hangnemmel, tökéletesen megértem hogy az ember töke kivan már, és nyilván nem engem (egy vadidegen kis emberkét) utáltál meg :)


Hát.. sok sikert, jó informálódást.. és EGÉSZSÉGET!

2012. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pepperoni12 válasza:

A tyúkhúr teáról van szó!!! Hogy hasznos -e????

Erre kérünk válaszokat!! Nagyon szépen köszönjük!

2016. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2016. aug. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!