Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Már több hete borzasztóan fáj...

Már több hete borzasztóan fáj a karom, de nem tudom mitől, és miért nem múlik már el? (több lent)

Figyelt kérdés

Az egész kb. 3 hete kezdődött. A felkarom fáj, a váll alatt. Eleinte csak enyhébben, aztán egyik éjszaka arra ébredtem, hogy borzasztóan fáj, és azóta (kb egy hete) minden éjszaka ha oldalt fekve alszom, fájó karral ébredek. Elsősorban akkor fáj, ha vízszintesen próbálom megemelni a karomat, akár oldalra, akár előre. Ha már egy kicsit bemelegedtek az izmok, akkor enyhül a fájdalom, de a kar megemelése továbbra is gondot okoz.

Voltam ortopéd orvosnál, megröntgenezték, és összehasonlította az orvos a másik karommal, és semmiféle elváltozást nem látott. Biztos, hogy az egyik izmom fáj, csak azt nem tudom, hogy miért nem múlik már el, vagy legalább javulna valamelyest, vagy ez ilyen hosszú gyógyulási folyamat-e.

Próbálom nem megerőltetni ha lehet, de néha ez elkerülhetetlen. Nem előzte meg semmilyen különleges megerőltetés (kötélmászás, fekvőtámasz és hasonfekve homorítás nyújtott karral), talán ezek alatt történt valami.

Jégzselé és 5 %-os diklofenák gél nem sokat használ.

Akinek van valami ötlete, az kérem írjon! Előre is köszönöm!



2012. dec. 16. 20:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Es erre milyen vizsgalatokkal jottek ra? Ultrahang? Ct? MRi? Mert nekem "csak" rontgent csinaltak, de erzem, hogy faj az izmom melyen a lapockam mellett (kapok kezelest), ez mar 3 honapja
2017. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Talán segít az én történetem egy kicsit Neked.2016 nyarán derékszögben kifordult a bal könyököm,amit még aznap helyre is tettek.Kb 5 hónappal késöbb kezdődött,hogy ha kifele meg akartam emelni akarom,akkor görcsös fájdalom állt bele.Még úszni sem tudtam,és még sok minden mást sem. 2017 májusában egy ismerős gyógytornász kérdezte,hogy hogy érzem magam,és ekkor mondta hogy szerinte a vállamban két csont között futó izom gyulladása okozza.Mivel a tüneteimet tökéletesen leírta,ezért másnap elkezdtem a felkaromat és a vállamat saját almaecettel borogatni,és két nappal később fel tudtam emelni a karomat.Ezután mindennap masszíroztam a felsőkaromat,és gyakran borogattam alnmaecettel. Mire júniusban nyaralni mentem, már sokkal jobban volt a karom,bár még azóta sem tökéletes.A nyaralás óta is rendszeresen csinálom a fent leírtakat,és mondhatom,hogy sokkal jobban van a karom.Úgy érzem,hogy azóta is sokat javult.Talán,ha Te is megpróbálnál valami hasonlót,akkor neked is javulna a közérzeted.Üdvözlettel János Zalaegerszegről.
2017. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!