Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hatásos a biorezonancia?

Hatásos a biorezonancia?

Figyelt kérdés
Kiütéseim vannak az arcomon ezt a vizsgálatot javasolták. Szombathelyi vagyok így Dr. Medve Ildikóhoz mennék el. Mennyibe került egy ilyen vizsgálat?

2012. dec. 17. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nala allergiavizsgalaton es -kezelesen voltam, csak jot tudok irni rola! Elötte kb 10 evvel hasonlo allergiakat allapitottak meg verböl, csak ugye verböl kevesebbet, mivel ez a gep sokkal erzekenyebb, meg gondolom, közben több keresztallergia is kialakult. Igy szerintem teljesen helytallo a diagnozis. A kezelesröl: probiotikumot es eleg szigoru dietat irt fel, ami utan valoban jobb lett, jobban megtudtam emeszteni olyan eteleket, amiket addig nem, egeszen a közelmultig, vagyis ujabb majdnem 10 evig. Nem eltünteti az allergiat, hanem valahogy javitja ez a kezeles a szervezet reakciojat. Most ismet varandos vagyok, es ezalatt az allergiaertekek valtozhatnak, igy valoszinüleg most emiatt nem tudok ismet, de szüles utan normal modon visszaall a szervezet.

Ar: nem emlekszem mar, csak arra, hogyha tudtam volna, hogy "csak" ennyi, akkor elöbb is elmentem volna. (Talan 15000 Ft volt össz az összes kezeles akkoriban?) Ha 1 liter laktozmentes tej pl. 400 Ft, heti 1-szer, az egy evben 20000 Ft - ha csak egy ilyen megszoritastol "ment meg", akkor szerintem megerte, en valami ilyesmivel szamolgattam ki. De nyugodtan kerdezd meg telefonon töle, nagyon kedves es nem sertödik meg ilyesmin.

2012. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
12%
A biorezonancia nem hatásos, a biorezonancia átverés én btk. csalás bűntett kategóriába sorolom.
2013. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!