Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van itt valaki aki tényleg...

Van itt valaki aki tényleg meggyógyult, mondjuk egy talpmasszázs kezeléstől? A kérdés nem provokatív, örülnék ha lenne!

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 13:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha leírnád, hogy miből akarsz meggyógyulni, anélkül ne számíts értelmes válaszokra.

Semmiféle masszázsból nem elég egy kezelés, ha meg akarsz gyógyulni valamilyen betegségből.

2012. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Soha senki nem volt még ilyen. Sajnos én sem. Persze nyilván lesz olyan aki esküdni fog rá, hogy attól gyógyult meg de az vagy hülye, vagy hívő, vagy hazug.

Tényszerű tudományos vizsgálatok soha semmikor sem igazolták hatását. Ez a tény.

Aki mást állít, kérem adjon meg egy tudományos folyóiratban megjelent ellentétes állítású cikket. Nem lesz ilyen. Helyette a majd azt írják rajtam, szomszédomon, rokonomon, ismerősömön segített. Persze nem tudjuk kezelték e közben mással, elmúlt volna egyébként is kezelés nélkül stb. Szóval igazolt hatása sajnos a mai napig nincsen.

2012. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Értékes ***** válasza:
A talpmasszás egy inger terápia. A lényege az, hogy a talpon számos olyan pont van, amely maszírozásával stimulálni lehet egyes szervek működését. Az ilyenfajta kezelések megelőzésekre valók és nem betegség kezelésére. Ilyen ingerterápia még pl.: akupunktúra, akupresszúra, színterápia stb. Az ilyen kezeléseket kiegészítő kezelésként is szokták emlegetni, mivel a gyógyszeres kezelés kiegészítésére is szokták használni.
2012. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Tehát hatásuk nem kimutatható...
2012. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én azért egy biztos hatást azért tudok,egy jó profi talpmasszázs,nagyon kellemes tud lenni!Ez is valami...

2012. dec. 21. 08:28
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez igaz, ezt magam is tapasztaltam (én voltam az első válaszoló).
2012. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Bocs a második válaszoló voltam:)))
2012. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves kettes! Téged milyen betegséggel kezeltek?Gondolom sikertelenül,de legalább kellemes volt?Olyat is hallottam hogy valaki csillagokat látott úgy meggyötörték.
2012. dec. 22. 08:19
 9/19 anonim ***** válasza:

Prosztatagyulladásra kezeltek 15e/alkalom. Két alkalom után kijelentette, hogy meggyógyultam. Sajnos ez csak egy évre rá következett be egy lelkiismeretes urológus segítségével. Maga a masszázs egyébként jól esett, de ha vicces akarok lenni, azt kell mondjam van ami ennyi pénzért jobban tud esni:) és legalább annyira hatástalan a betegségek szempontjából.

Meg a másik nagy baj ezekkel az, hogy bemondanak őrült, nem igazolható diagnózisokat is (talp vizsgálaton keresztül). Volt ismerősöm akinek májbetegséget állapítottak, meg és kissé feszült napjai voltak, mire a jó öreg orvostudomány eszközeivel bebizonyosodott, hogy semmi baja. Szóval érthető, ha az ember beteg és mindent meg akar próbálni, hogy meggyógyuljon, ezért ilyenre is elmegy, de ezeket a tudatlan gazembereket semmi sem mentheti fel. Ez elég sarkos vélemény. Vállalom!

2012. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 mm-es vesekövet állapítottak meg a jobb vesém felső kelyhébe. Mivel ez még elég kicsi ahhoz, hogy műtsék ezért sok folyadékot javasolt az orvos, mivel ekkora még magától is el tud menni. Elkezdtem járni talpmasszőrhöz, aki egyből kitapintotta (nem mondtam meg neki, hogy milyen panasszal jövök), hogy a veséknél valami nincs rendbe. Így erre fókuszált jobbára és 6 kezelés után visszamentem az éves ellenőrzésre és azt mondták, hogy nem látják. Más szereket nem szedtem, sok folyadék és talpmasszázs volt. Mindenki döntse el, hogy akkor mi is történt.
2013. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!