Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan lehet eltávolítani a...

Hogyan lehet eltávolítani a herpeszt minél gyorsabban (kenőcs, gyógyszerek nélkül)? :SSS

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem bevált a herpatch nevű herpesztapasz, nem tudom, hogy ez mennyire számít nálad a gyógyszer kategóriába.

8 darab van egy dobozban, 2 ezer forint, de nekem már a 2. eltüntette. Ráadásul ki sem száradt, hanem egyszerűen felszívódott.

Azóta is áldom a gyártó nevét.

2013. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kenhetsz rá fogkrémet is, de sokkal szarabbul jársz,mint ha herpeszre kifejlesztett krémeket (zovirax például) használnál.

Szóval erre feltalált krémek nélkül sehogy, de bohóckodhatsz házikütyükkel. Csak minek, mikor vannak jó krémek rá?

2013. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fokhagymával kell bedörzsölni és többet nem is lesz.
2013. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amikor kisebb voltam volt egy herpesz a számon. Mindent kipróbáltam de nem hatott semmi. Viszont mostanra (kb.2 éve) el is múlt magától. Lehet valakinek beválnak ezek a praktikák valakinek pedig nem, de akkor se kell csüggedni. Egyébként annyira nem zavaró. Engem legalábbis nem zavart. Azért sok sikert! Amúgy a herpesztapaszt kipróbálhatod hátha hatásos.
2013. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szepesi Szabolcs válasza:
elvileg a legjobb a sókrém nekem is csak ajánlották de sehol sem találtam
2013. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki tud valami tuti módszert, de sajnos a herpesz az szopóág. Nekem is előjön néha.
2014. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!