Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gerincfájdalom lelki okai?

Gerincfájdalom lelki okai?

Figyelt kérdés
Fáj a gerincem, középen is, és deréktájon is. Borzasztó merev a hátam, rugalmatlan. Ez az egész akkor alakult ki, amikor depresszióval küzdöttem. Szerencsére, annak az időszaknak már vége, mégis most jött ki jobban ez az egész. Arra gondoltam ez problémák kombinációjaként alakult ki. A fő probléma a depresszió, a sok lelki teher, illetve a rugalmatlan, merev jellemem, ami ezzel együtt jött. Fizikai része az egy helyben ülés, hosszú hónapokon át, helytelen testtartásban. És fura, mert ez az egész most jött ki, hogy rendeződött az életem. Mit gondoltok erről? Úgy gondoltam most arra fogok törekedni, hogy a maradék merevséget kiküszöbölöm a jellememből, illetve rendszeresítem a testmozgást, mert a pozitív gondolkodással már nincs baj. De mégis tartok tőle egy picit, hogy így marad, vagy valami. Nem jó.

2013. jan. 26. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jo a hozzaálasod,csak igy tovabb ha ezzel a gondolkodassal mesz tovabb ne felj nem lessz semmi baj.
2013. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, a jellemed nem nagyon hat ki a hátadra, viszont a napi 8óra görnyedés annál inkább, azzal lesz a gond, ha elkezdesz mozogni el fog múlni.
2013. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 homo ludensz ***** válasza:
Ha érdekel egy csigolyatérkép elég részletes érthető magyarázattal elküldöm ha adsz valamilyen elérhetőséget.
2013. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én több helyen is olvastam, hogy a lelki merevség kihat a gerincre. Én magam ugyan nem hiszek benne, de ettől még lehet benne igazság. A fizikai okok eltérőek lehetnek. A sok ülés is okozhatja, de lehet, hogy huzatot kapott a hátad. Ha van valaki, aki végigtapogassa, kérd meg. Ha kemény csomókat talál, akkor valószínűleg csak sima megfázás. De akár sérv is lehet, akkor meg jobb, ha reumatológushoz mész.
2013. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:

[link]


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!