Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha valaki kineziológiát...

Ha valaki kineziológiát tanul, azt később saját magán is tudja alkalmazni, vagy csak másokat tud gyógyítani vele?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 17:43
 1/3 anonim válasza:
18%

Én 2 hónapja voltam kineziológusnál...

SEMMIT NEM SEGÍTETT RAJTAM! Nem tudnak gyógyítani, csak elveszik a pénzed, minden agyban dől el! Én pozitív gondolatokkal tudtam magamat meggyógyítani, ezt neked is ajánlom!! Nem könnyű, de más úgy sem tud segíteni rajtad, csak te magadon.

2013. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon sokat segített, ezért is érdekel. Lehet, hogy rossz embernél jártál.

Én két éven keresztül szedtem gyógyszert pánikbetegségre, de semmit sem javult az állapotom. Egy kineziológiai kezelés után eltűnt a folyamatos nyomás érzés a szívemről, amit két év alatt a gyógyszerek nem tudtak még csak csökkenteni sem.

2013. jan. 29. 21:21
 3/3 anonim válasza:

elsőnek: sajnos sok a csaló ilyen téren, de jó hír, hogy te tudtál magadon segíteni :)


kérdező: miért ne tudnád? (Nem tudom, hogy működik pontosan ez a dolog, úgyhogy elnézést ha a következő példa téves, pl.: azért a hátad közepét nehezebben éred el a kezeddel, mint egy másik meber :D)

2013. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!