Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » S. O. S Homeopátiás pszichiáte...

S. O. S Homeopátiás pszichiátert keresek fejér megyében pánikbetegség depresszió kezelésére. Alkati szeret szeretnék feliratni. Ki tud nekem ebben segíteni? Saját tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fog működni, bocsi! A pánikbetegségnek pszichés gyökerei is vannak, ami nem múlik el semmilyen alkati szertől. A depresszió is többféle lehet és több okú is. Lehet fizikai és lehet pszichés is.

A pszichoterápiát nem érdemes lespórolni, mert ha az okokat nem oldod meg, akkor tünetváltásod lehet.


Egy enyhe depressziós epizódot talán még elbír a homeopátia, de egy közepes/súlyosra mindenképpen kell a gyógyszer.

2010. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy válaszoltál ezt saját tapasztalatból írod??Mert több pozitív véleményt is hallottam már azért szeretném megpróbálni.Pszichoterápián még nem voltam szerinted segíthet?Ezt pszichológus végzi?Azt szeretném elkerülni h nyugtatókat meg kedélyjavítókat szedjek.Esetleg valakinek még tapasztalat?
2010. nov. 9. 18:35
 3/3 ekeke ***** válasza:
Erősítsd hónapokig a csuklyásizmod, az nagyszerűen hat az ilyen problémákra! Gyakorlat közben ismételgetni kell ezt a mantrát: "ki nem szarja le?"
2010. nov. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!