Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki harminc ev dohanyzas...

Ha valaki harminc ev dohanyzas utan abbahagyja, van joga masokat rendreutasitani es a dohanyzas karos hatasairol regelni?

Figyelt kérdés
Sot,tuntetoen ablakokat nyitogat es nem birja a fustot,pedig valamikor az agyban is dohanyzott figyelmen kivul hagyva az akkor pici gyerekeit.
2008. okt. 13. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Megjött az esze! Jobb későn, mint soha... Gondolom, nem rosszindulatból teszi.
2008. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Van. Aki leszokotta függőségéről, az már sokat tett a saját és környezete egézségéről, nyilván minden joga megvan kioktatni azokat, akik ezt az "áldozatot" még nem hozták meg.
2008. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Neki van csak igazán joga, hiszen tudja, milyen nehezen tudott leszokni. Aki sose cigizett, az könnyen mondja a másiknak, hogy ne gyújtson rá, - ez nem olyan egyszerű! Ha így lenne, senki sem cigizne.
2008. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Én 3 éve szoktam le, 10 évig cigiztem, de sosem lakásban, stb...; pár hónapja zavar a füst. Barátnőmmel kinn szoktunk üldögélni a kertben, és sokszor rám száll, amiért mondjuk szólok hogy ne rám fújja, de nem oktatom ki, mert semmi jogom ehhez. Sőt, kicsit képmutatónak tartanám magam még 3 év után is, ha magyaráznék a dohányzás káros hatásairól.
2008. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor terhesen nem cigiztem, engem is zavart a füst, és nem csak a gyerek miatt, hanem mert tényleg idegesített. Amúgy a dohányos is utálja más füstjét szívni. Aki harminc évig dohányzott, szólni szólhat azért, hogy ne fújják rá a füstöt, de kioktatnia másokat nem kéne, hiszen csak ugyan azt teszik, amit ő is tett. Annyit tehet, hogy elmondja, neki mennyivel jobb mióta leszokott, de nagyon nem kéne magát a nemdohányzók védőszentjének beállítani.
2008. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan megteheti, mert a dohányosok bugyutás és akarva rongálják saját és mások egészségét. Ő szerencsés és becsülendő, hogy saját akaratából abba tudta hagyni a dohányzást és saját tapasztalata miatt életszerübben tudja felnyitogatni a bagósok agyát, hátha eljut bele valami abból, amit mond ( bár, van amelyikbe kár minden szó, mert még a szeretteit se tekinti csak a saját önző érdekeit és gyengeségét). De nagyon jól teszi, ha mások figyelmét próbálja "gyújtogatni".
2008. nov. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
van! mert megjött az esze, ő is letette, tanácsolhatja nyugodtan másoknak
2008. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne oktasson ki senkit! De nyugodtan figyelmeztesse a többieket! Joga természetesen van rá.
2009. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!