Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 7 eve hasmenessel kuzdok,...

7 eve hasmenessel kuzdok, hasfajas es allandoan barmit eszek csikorog a gyomrom, sokfajta doktornal jartam de minden vizsgalat negativ voltez vastagbelgyulladas lehet?

Figyelt kérdés
Es akik hasonlo helyzetben voltak vannak mit szednek hasmenesre napi szinten 3 szem imodiumot szedek de neha az se segit,25 eves elkeseredett srac
2013. febr. 5. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Csináltak vastagbéltükrözést? Ha igen, és negatív lett, akkor nagy valószínűséggel nincs vastagbélgyulladásod. Ha nem, akkor sürgősen menj el a háziorvoshoz, és kérj tőle beutalót belgyógyászatra.
2013. febr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

étel allergia? patikában tudsz venni gyorsteszteket, pl lisztérzékenység,tejcukor érzékenység....ezeket érdemes megnézni. vércseppes teszteket tudsz venni akármelyik patikából..

szerintem a kalcium pezsgőtabletta is tud jó lenni hasmenésre.

2013. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is évekig ez volt. Bármit ettem, utáni napirendi pont volt a hasmenés. Pl éhgyomorra sem volt szerencsés vizet inni. Tudatosan elkezdtem erősíteni a gyomrom. 3 év után kb 2 havonta egyszer megy a hasam, ês bármit ehetek, akár gyümölcsöt tejjel is.
2013. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
es mivel erositetted a gyomrod mert en barmit eszek ha levest ha piritoskenyeret korog a gyomrom,es masnap reggel aval kelek h hasmenes hasmenes es megint hasmenes :(
2013. febr. 6. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha minden leleted negatív, akkor vagy ételallergiád van, vagy valami gomba van az emésztőrendszeredben. Nem vagy szeles?

Különféle diétákat tartanék, hogy megtudjam, mi okozza az allergiát.

Illetve előtte egy hétig probiotikumot (pl. Laktiv) szednék, hogy a hasznos bacik szaporodjanak a bélrendszeremben.

Mert vagy az étel, vagy a baci vagy gomba által termelt anyag irritálja a beleidet, ezért van a hasmenés, igyekszik a szervezeted megszabadulni tőle.

2013. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem lassan 3 éve van hasmenésem, 1 hetet voltam kórházban, azt mondták TALÁN laktóz érzékeny vagyok.

Nem olyan hasmenésem van, hogy gyakran kell menni, de ha rám jön, akkor futás illetve folyékony, de nem az a nagyon folyós. Most beleestem valami hasmenéses vírusba és már 1,5 hete elég gyakran megyek. Múlt szerda óta imodiumozok, először jó volt, de már nem annyira, pedig tegnap a széntablettát is elkezdtem. Én is nagyon el vagyok keseredve, egyszerűen sehova nem tudok elmenni, mert félek, hogy rám valahol, ahol nincs wc.

Úgy terveztem, hogy nyáron elmegyek ételallergia vizsgálatra, de egyre jobban úgy vagyok vele, hogy ezt nem lehet halogatni. Nem tudom mi van velünk. :/ Én is kíváncsi lennék, hogy mivel erősítette a gyomrát a 3. válaszoló.

2013. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja és még azt hozzátenném, hogy az immunrendszerem is padlón van.
2013. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!