Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vírusos hasmenéssel van a...

Vírusos hasmenéssel van a baj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két nappal ezelőtt kezdődött el. Aznap nagyon rosszul voltam, hőemelkedésem az volt, bár hányni végül is nem hánytam. A hasmenés ellen anyukám vmi szörnyű ízű port adott( asszem Smekta vagy mi)de nem nagyon hat. Aznap megittam hármat, + lázcsillapító + b6 vitamin. Azóta már jól vagyok, másnapra a hasmenésen kívül minden bajom elmúlt. Tegnap már jobbnak látszott a dolog(nem is ittam azt a port), de ma megint elég rossz. Igyam tovább azt a borzasztó port, esetleg várjak míg elmúlik vagy menjek el orvoshoz?
2013. jan. 1. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
menj el a kib****tt orvoshoz, ne itt nyavalyogj gyak-on.
2013. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jajj azt a borzalmas gyógyszert én is ittam! Egyél hasfogó ételeket (banán, pirítós, alma, étcsoki, háztartási keksz). Nekem egyszer péntek reggel kezdődött és hétfőn délután mentem dokihoz! Igazából ha vírusos akkor nem érdemes hasfogókat bevenni, mert ilyenkor az a jó ha kitisztulsz rendesen! Ha még holnapután is rosszul leszel akkor elmennék a helyedben dokihoz! Jobbulást!
2013. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. jan. 1. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Az általad szörnyűnek minősített por helyett vehetsz be széntablettát is, az is bérfertőtlenítő. Igyál sok folyadékot, hogy ne száradj ki. Ne törekedj a széklet gyógyszeres visszatartására, mert akkor nem távoznak a problémát okozó vírusok. Holnap pedig feltétlenül menj el az orvoshoz.
2013. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!