Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kit tudtok ajánlani, aki...

Kit tudtok ajánlani, aki feloldja a feszültségem, a berögzült gondolkodásomon változtat? Vagy mit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Kineziológus nagyon sokat tud segíteni ezeken a problémákon.

De fontos, hogy valóban jó szakembert találj.


Otthonra pedig ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=B7YiGS9GFT8


Naponta akár többször is hallgathatod, nagyon hasznos!

2013. febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Balogh Béla valóban nagyon jó! Ha nem vagy hozzászokva az ilyen témájú előadásokhoz/könyvekhez, akkor szerintem kezdj Paulo Coelhot, aztán jöhet Müller Péter, Szendi Gábor, Szepes Mária, de ha érdekelnek az ilyen dolgok kiválaszthatsz találomra egy vallást is akár amivel bővebben nekiállsz foglalkozni. Leköt, gondolkodásra késztet, megkérdőjelezed általa a mostani világnézeted.
2013. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ziö válasza:

Titok. c. könyv elolvasását tudom ajánlani, nekem sokat segített.


Valamint letöltöttem vezetett meditációkat, és azok is sokat segítettek.


(a reikit is tudnám ajánlani)

2013. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen jellegű problémám nekem is volt, amire majdnem a házasságom ment rá, voltak dolgok, amikből egyszerűen nem tudtam kijönni és mindig visszaestem. Így nem tudtam tenni mást, mint elmentem egy kineziológushoz (bár óckodtam tőle, de nem láttam más kiutat). Három kezelés után nagyon sokat javított a helyzetemen. Ha érdekel, akkor tudok ajánlani
2013. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha ajánlasz!
2013. febr. 21. 23:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Jambrich Judithoz jártam, szerdánként rendel egész nap Budán. Ezen a számon tudsz érdeklődni, hogy esetleg más napokon hogy van: 06 1 769 0711, illetve időpontot kérni.
2013. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!