Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy javítani...

Mit tegyek, hogy javítani tudjak a gondolkodásomon. Az életemen?

Figyelt kérdés

Végső elkeseredésemben kérek itt tanácsokat tőletek, mert nem tudok senkihez fordulni. Nem tudom helyrehozni az életem. Úgy érzem, hogy az élet minden területén kudarcot vallottam. Egyetlen ember sincs ezen a Földön aki szeretne...még a családom sem. Haszontalan ember vagyok, mert nincs munkám, pedig rettentő sok erőfeszítésembe telt míg elértem a célom, de úgy látszik hiába. Nincs semmi amiben örömömet lelem...állandóan csak másokat idegesítek. Már lassan idegösszeomlást kapok annyira rosszul érzem magam a bőrömben, már beteg vagyok. Nem tudok mit tenni.

Mit javasoltok?

Kérlek benneteket csak normális válaszokat írjatok, mert így is elég bajom van...és ez nem önsajnálat. Rettentő rosszul vagyok.


2012. aug. 31. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit eltel mar meg, mennyi idos vagy?
2012. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
25/N vagyok.
2012. aug. 31. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
jó neked, én még semennyit
2012. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Miféle rendkívüli erőfeszítéseket tettél, amíg idáig jutottál?

2012. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!