Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan vezessem le a feszültsé...

Hogyan vezessem le a feszültségem?

Figyelt kérdés

Általában nagyon szar a kedvem mostanában, és nagyon sokat sírok, de a pszichológusom azt mondta, h az a legjobb, hogyha kiadom a mérgem, mert csak gyűlik bennem évek óta...:(

Mit csináljak?? :S


2010. máj. 25. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tedd föl ezt a kérdést a pszichológusodnak! komolyan!
2010. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valahogy lekéne vezetni...,én pl. ha dühös/mérges vagyok lemegyek gyúrni,persze ha van rá mód!Nem vicc..,én ott szoktam,úgymond megnyugodni!
2010. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nemtom én a saját fejemet szoktam verni teljes erőből de inkább kérdezed meg a pszichológust XD
2010. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést inkább a szakemberrel beszéld meg, hisz hozzá őszinte lehetsz, elmondhatod azokat a szorongásaid, belső problémáid, amit nyilván itt nem irhatsz le, s ezért nem is tudunk konkrétan javaslatot adni. A düh, a feszültség levezetésére segitségedre lehet a jó szabadlevegő, a mozgás, és a jó társaság.
2010. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fussál!


Ha ez nem segít, vágj oda egy tányért, vegyél egy boxzsákot, keress valami megnyugtató zenét...

2010. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mozogj, hallgass zenét, tépj össze papírlapokat, ha valami vagy valaki nem hagyja, hogy kibeszéld magadból! Akár ki is írhatod magadból, de csak kézzel.
2010. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hallgass Nightwish-t
2010. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vagy csak fogadd el végre azt, ami van. Főleg azokra a dolgokra gondolok, amire pillanatnyilag hiába is fordítod a figyelmed, eléggé megváltoztathatatlanok. Ami megváltoztatható, az pedig sosem reménytelen. A tettek beszélnek, azok nehezebben tagadhatók le :)
2010. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És ha megkérdezhetem..,miért gyülik évek óta benned a méreg/düh,mi az oka?
2010. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sport: boksz, futás, foci vagy tánc, joga. Zenehallgatás.
2010. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!