Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Honnan tudnék beszerezni...

Honnan tudnék beszerezni ayahuasca teát?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

teát sehonnan, neked kell összegányolni.


alapanyagokat innen:

[link]


recept itt:

[link]


mielőtt bárki a telefontanút tárcsázná, ez a cucc legális.

és láttam már olyat, aki krónikus depresszióból mászott ki belőle egyetlen trip után. :)

2009. szept. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
látom te értesz hozzá felvennél msn-n szeretnék kérdezni pár dolgot : selekzoli@hotmail.com
2009. szept. 7. 23:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
elvileg semmi akadálya nem lenne, csak technikai, mert már vagy egy éve nincs msn-em. O_o
2009. szept. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kérhetném azt hogy pikapika1@citromail.hu-ra elküld az email címed
2009. szept. 8. 15:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Az Ayahuasca egy pszichoaktív tea. Otthoni, saját főzés előtt ajánlom, ohgy nézz körbe, esetleg a [link] segíthet. [link]
2009. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ÉS még egy. Sok a kókler Mo.-on, (nem mondom, hogy mki az) de az első hsz-ben írt forrást korrektnek tartom.
2009. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Esetleg a [link] oldal se olyan rossz, bár kevesen ismerik.
2010. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ayahuasca főzetet nem igazán lehet beszerezni, illetve ahonnan meg lehet, oda nem lehet csak úgy írni, hogy "szevasz, kéne cucc", ez egy nagyon nagy szentségű, szakrális indián ital.

Így marad az elkészítés.

Ebben segíthet a korábban említett

ayahuascareality.hu

oldal, én legalább is jó dolgokat olvastam ott.

Sajnos a téma eléggé mellőzött hazánkban, habár ez még mindig jobb, mint ha rátámadna az összes félreértésével egy csomó nem odavaló ember, akik nem egy sámáni folyamatot látnak, csak egy újabb repülőszőnyeget.

2010. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2010. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

sziasztok! engem is nagyon érdekel a téma, a szakdolgozatomat is erről, ezzel kapcsolatban fogom megírni..:) az lenne a problémám, hogy nem tudom megn yitni az első linket.. ill. átirányítódik és ezt dobja ki:

[link]


tud ebben valak isegíteni? :( vagy regeljek..? nem úgy tűnik mintha ezen 'múlna' :D

2012. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!