Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a legolcsobb megoldás a...

Berci 87 kérdése:

Mi a legolcsobb megoldás a magas kollegénbevitelhez? Milyen ételekben fordul elő, amiből felis tud szivodni a szervezetemben. Hiányom van nem gyengén!

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 20:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A másik nagyon okoshoz is hozzászólnék. Honnan veszed, hogy a C vitamin az kollagén rost képző hatású? Mi alapján mondot ezt? Hol van ez leírva? ? ? ?
2013. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom,milyen tanulmányaid vannak a témában(ezek szerint meglehetősen hiányosak)ha ez nem egyértelmű,hogy az aszkorbinsav kollagénképző hatású a szervezetben.Így már nem tudok mentséget találni a faragatlan stílusodra.És tudod mit?Keress utána.Orvosi irodalomban,neten:senki elől nincs eltitkolva az információ.És legyél szerényebb!
2013. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Nincsenek hiányos tanulmányaim a témában. Lekezelő, sértő a stílusom? Az ennek az oka, hogy bosszantó, hogy hozzá nem értve osztjátok a butaságot.

Idézz már légyszíves egy konkrét szakirodalmat valahonnan, ahol le van írva, hogy bizonyítottan a sok C vitamin bevitel hatására a szervezettben több kollagén képződik. Várom, válaszod!

Másrészt, mi az hogy kollagén hiány? Nem tudom ezt értelmezni. A kollagén nagyon sok helyen jelen van a szervezetben, hol van belőlle hiány? Mindenhol? Mi lenne ennek a tünete? Szóval kicsit ködösek itt a dolgok. De azért okoskodni persze, azt lehet, pláne úgy, ha nem értetek hozzá.

2013. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Elöször is köszönöm a válaszadásokat! Másodszor pedig nemtudom hogy mit gondoljak erről mert többfajta választ is kaptam. kollegénhiányról lehet szó ugyanis orvos mondta hogy fáradékonyságot, levertséget, rossz közérzetet nyujthat. hajlok az egyik válaszadohoz de ez nekem sajnos kevés inkább szakemberhez fordulok. csak azthittem hogy megtudom itt oldani. azért köszönöm!
2013. márc. 2. 14:28
 15/15 anonim ***** válasza:
Jó döntést hoztál. Szakemberhez kell fordulni.
2013. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!