Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Cannabis a fejfájásra?

Cannabis a fejfájásra?

Figyelt kérdés
már egy éve füvezek. előtte csaknem minden nap fájt a fejem, és délutánonként mikor hazaértem mindig le kellett dőlnöm, mert szét akart robbanni a fejem. egy éve egyszer úgy téptem be, hogy fájt a fejem és majd szétrobbant! és olvastam, hogy az indiaiak fájdalmak csökkentésére használják. szóval fejfájósan betéptem, mintha megvilágosodtam volna, és azóta nem fáj a fejecském. meg ha fáj is, csak behunyom a szemem, rákoncentrálok és elmúlik. Más is tapasztalt már hasonlót?
2009. szept. 8. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem, de ki fogom próbálni a canabis-os füstölőt, hátha nekem is használ. De amúgy a füvezéstől viszont sokkal nagyobb bajod lehet, mint egy kis fejfájás.
2009. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes, én pontosan az ellenkezőjét tapasztalom. Ezért ha épp fáj valamim, soha nem szívok be, mert nálam felerősíti a fájdalomérezet a betépett tudatállapot. Hát, nem vagyunk egyformák.
2009. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

miért ne? nem véletlen használják fájdalomcsillapításra.

a füstölő szerintem nem működik, hiányzik belőle a lényeg.

2009. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én főleg akkor szoktam szivni ha nagyon nem tudok aludni..arra tökéletes,szóval fejfájásra is jó lehet
2009. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A fejfájást nekem is fölerősítette, viszont az ízületi fájdalmaimra nagyon jó volt.
2009. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
háááát, én utána kaptam egy kis fejfájást bónuszba :D
2009. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
jó, igaz az is, hogy mindenkire másképp hat, de egy betépett nap után ugy alszom mint a bunda :D haveromnak a fogfájására használt :D
2009. szept. 9. 10:16
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
ha így jobb neked akor füvezzz!
2009. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem érdemesebb lenne inkább a fejfájásod okát kideríteni nem pedig fűvel "gyógyítgatni".
2009. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
olyan kedvesek vagytok :D:D:D:D (holnap ismét kezelés XD)
2009. szept. 10. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!