Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van-e valakinek bármilyen...

Van-e valakinek bármilyen tapasztalata a "Padma Basic" kapszulával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem találtam még megfelelő forrást, ahol a tapasztalatait bárki leírta volna eddig. Kicsit tartok attól, hogy ez is az "ártani nem használ" kategória, mivel az emberek bármit képesek beszedni ami "ősi" meg "tibeti" pláne ha még Svájcban is készül....No az ára meg elég borsos. Szóval bármilyen tapasztalatot megköszönök.

#gyógynövény #Tibet #Basic #Padma #svájci gyógyszer
2013. márc. 27. 09:09
 1/2 Kis Péter80 válasza:

Szia, sok ismerősöm szedi és nagyon jó véleményük van róla. Anyum október óta szedi...Sokkal jobban érzi magát, koszorú ér meszesedése van viszont a korábbi rosszullétei nagyon ritkák.

Állandó gondozás alatt volt,hetente kórházba jártunk, azóta mióta szedi a Padma Basicet nem volt. Itt szerintem nem kamu, amit írnak róla. Több, mint 40 éve van forgalomban, ha nem lenne jó és hasznos nem hiszem hogy fenn tudna maradni. De tényleg közvetlen környezetemben is sokan dicsérik. Én pl. immun-erősítésre használom, azóta nem láttam a háziorvosom.. :)

2013. szept. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 GabiTuri1968 válasza:
Édesapám cukorbeteg, injekciózza magát... Kb. egy hónap szedése után a lábfej zsibbadása teljesen megszűnt. Sokkal energikusabbnak érzi magát. Azóta is szedi és a korábbi kellemetlen tünetei azóta se tértek vissza.
2013. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!