Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a magic basic lúgosító kapszulával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én most kezdem el a méregtelenítő, lugosítást, hiszek benne. majd beszámolok, de várok további tapasztalatot véleményt ezzel kapcsolatban!

Egészségesebb életmódot mindenkinek, ja és ajánlom figyelmetekbe: [link]


...


2010. márc. 29. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Konkrétan ezt a kapszulát nem ismerem, de savtalanító lúgosító diétát én már csináltam brutálisan, és csak jót tudok róla mondani! Innerlight cuccokat ismerem, meg a savtalanítás c. könyvben- kurt tepperwein könyvében leírt bázikus keveréket ettem-eszem- az olcsó, 1kg 1000 ft környékén volt tavaly.. kitartást kívánok hozzá, nagyon jó lesz :) hajrá:)
2010. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jobb gyógyszertárakban összeállítanak neked lúgosító keveréket, sokkal olcsóbb, mint a Basica, vagy egyéb késztermékek és ugyanolyan hatásosak. Persze mellette a táplálkozásra is oda kell figyelned. Kurt Tepperwein Savtalanítás c. könyve tényleg jó, érdemes elolvasni.

Mielőtt elkezdenéd, indikátor papírral mérd meg, hogy egyáltalán szükséged van-e savtalanításra.

2010. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!