Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Csontkovács 'kezelésről'...

Csontkovács 'kezelésről' tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni, de félek, mert hallottam rosszakat is és jókat is? Valakinek jó, valaki fel sem tudott utána kelni.
2013. ápr. 9. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én még 1x se voltam, és nem is nagyon tudok erről sokat. De gondolom ez is szak-ember függő.
2013. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Én ma voltam és nagyon élveztem :)) Fantasztikus dolog szerintem. Teljesen kibírható, úgy gondolom és nagyon bízok benne, hogy a gerincferdülésem meggyógyul :) (Már most érzem a hatást, fizikailag)
2013. ápr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
4 hónapos kismamaként mentem el csontkovácshoz, mert becsípődött egy ideg a gerincemben. Menni alig tudtam, feküdni nehezen, megfordulni az ágyban egyik oldalról a másikra meg végképp nem tudtam. Amolyan isiász gyanús voltam. 4 alkalom kellett, de már az első után éreztem a javulást. Csakis ajánlani tudom!
2013. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!