Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Olyanok véleménye érdekelne...

Olyanok véleménye érdekelne akik gyógyító szándékkal vették igénybe a köpölyözést nem pedig fogyasztás céljából. Mik a tapasztalatok? Milyen betegség miatt csináltattátok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem használtam még.

Akiket ismerek, ízületi problémákra, emésztési problémákra vagy sérülésekre használták.


A fogyasztási cél azért necces kicsit, lehet stimulálni, erősíteni a hormonrendszert, ami ugye az elhízás esetén fontos dolog, de ezt úgy is ki kell egészíteni a 'megfelelő' táplálkozással, sőt általában a 'megfelelő' táplálkozás mellé nincs szükség kiegészítőkre, köpöly terápiára sem.

Lehet, hogy ez a kezelés az, amivel a türelmetlenebb emberek gyorsabb eredményeket kaphatnának, ezt nem tudom.

2013. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A köpölyözés ahogy van "necces"...
2013. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak írnám, hogy én kimondottan belgyógyászati probléma miatt szeretném kipróbálni, mert azt olvastam, hogy hatásos lehet. Ezért érdekelt volna, hogy ki az aki ezt már próbálta bármiféle betegségre.
2013. ápr. 8. 18:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló. Mit jelent az hogy necces a köpölyözés?
2013. ápr. 8. 18:29
 5/5 anonim válasza:
én most járok éppen érgyulladás gyanu miatt.akkupunktúra+köpölyözés!
2013. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!