Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Meg szabad enni a teakeveréket...

Meg szabad enni a teakeveréket (persze mértékkel)?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyit lehet belőle fogyasztani? Napi két mokkáskanállal?
2013. ápr. 17. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen teakeverékről beszélsz? Igazi gyümölcstea leforrázott, kiázott keverékét, mint pl. csipkebogyó, alma, citrom vagy narancshéj, hibiszkusz meg ilyesmik?

Ezeket egész nyugodtan, amennyi csak jól esik. Én az utolsó szemig meg szoktam enni.

2013. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tölgyfakéreg, fűzfakéreg, réti legyezőfű, füstike, zölddióhéj, vérehulló fecskefű, csalán, veronika, körömvirág
2013. ápr. 17. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Hja, bocs, én ilyen teákat nem iszok, így fingom sincs, hogy különböző fák forrázott kérge ehető -e.

De józan paraszti ésszel végig gondolva: ha teát ihatunk belőle akkor maga a cucc is ehető kell, hogy legyen.

Jó étvágyat hozzá. :)

2013. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. ápr. 17. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!