Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egézségs vagy nem ha sok erös...

Egézségs vagy nem ha sok erös paprokát eszek?

Figyelt kérdés
a paprikában sok a c vitamin de az erös tönkre teszi a vesémet ... de én nagyon szeretem a csipöset mértékkel fogyasztom de sokan mondták már hogy kevesebbet egyek..

#egészség #csípős #C-vitamin #mérték #eröspaprika #vesebántalmak
2012. aug. 21. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kapszacin (ettől erős) erősíti a gyomorfalat. Tulajdonképpen megedzi. Mit gondolsz, mexikóban például miért ismeretlenek a gyomorbajok? Azért, mert ott sokkal erősebb ételeket esznek már a kisgyerekek is. Erről a vese cuccról én nem hallottam még.


Aki azt mondja kevesebbet egyél, az nincs tisztában a dolgokkal. Gondolom olyan tévhitekben élnek, hogy kikészíti a gyomrot. Ezen jót lehet röhögni. Én egészen kisgyerek korom óta sok erős cuccot eszek, nasiként például erőspistával kenem meg a kenyeret, és cseresznyepaprikát, vagy hasonló nyalánkságot eszek hozzá. Bajom meg soha nem lett tőle, sőt, erősebb a gyomrom mint az átlag embernek.


Ha már lyukadt ki a gyomrod, vagy terhes/szoptató nő vagy, akkor viszont nem szokták ajánlani.

2012. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére egyik sem :) köszi hogy megnyugtattál
2012. aug. 21. 19:34
 3/4 A kérdező kommentje:
na és a borssal mi a helyzet?
2012. aug. 21. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez.
2012. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!