Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kodependenciában szenvedek,...

Kodependenciában szenvedek, rettentő szerelmes vagyok, a párom nárcisztikus, de olyan mértékkel, hogy biztosan nem tudnám vele megértetni, az én betegségemet sem veszi komolyan természetesen. Tehetek valamit a kapcsolatunkért?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy el kellene hagynom, de még nem olyan vészes a helyzet, a kapcsolatunk elején vagyunk (fél év) de érzem h halad lefelé. Valahogy szinten lehet tartani? Az érzelmi intelligenciám fejlett, de nem tudom, van-e rá esély hogy ezt a kettős-és együtt rendkívül destruktív- problémát egyedül megoldjam. Van aki szerint ez valamilyen módon megoldható? Szakember tud erre valami tanácsot?

2013. márc. 6. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatot nem egyedül kell fenntartani és megtartani, hanem mindkét félnek kell azon naponta dolgoznia, hogy az megmaradjon.


Mit akarsz egy nárcisztikustól? Csakis önmagával törődik!

Hogyan lehetnél te kodependens, ha te akarsz megmenteni egy kapcsolatot egyedül?


Szerintem fejezd be a szakkönyvek bújását, dobd ki a pasit azonnal, keress egy szakembert, aki téged helyrehoz, és máris meglátod: legközelebb nomrális pasit találsz, nem egy önnön magába szerelmes szerencsétlenséget.

2013. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valamit nem értek, valószínűleg a tájékozatlanságom miatt: Az, hogy kodependens vagyok miért zárja ki azt, hogy egyedül akarom megmenteni a kapcsolatunkat?
2013. márc. 7. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!