Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Farkasehseg miatt volt valaki...

Farkasehseg miatt volt valaki kineziologusnal?

Figyelt kérdés
Sokszor van farkasehsegem,ami napokig eltart,es ha eszem az sem segit.Különben egy kis ehseggel kezdödött anno a panikbetegsegem,igy allandoan cipeltem magammal kajat,es több mint 20 kg. meghiztam.Ha kicsit ehes vagyok,mar felelmek is jelentkeznek.Eletemben soha nem eheztem.Segithet a kineziologus,volt valakinek hasonlo elmenye?Köszi elöre is a valaszt.
2013. szept. 30. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Kineziológia.


Ne ezzel foglalkozz, hanem a glutén tartalmú gyors szénhidrátokat hagyd el. Egyik az értelmetlen éhségért felelős, másik a pszichés állapotunkat befolyásolja negatívan. Egyél sok húst, omega3 zsírsavat, zöldséget, és kezdj el Taichizni (na, ez már kinetika, mozgás).


Ha kiváltó okokat meghagysz (teszem azt eszel búzát, vagy tejet) akkor ezek hatásai sem fognak elmúlni.. kezelheted magad akárhogyan.

2013. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyszerű ellenszer rá a farkasvakság, a nyúlszáj, a bárányhimló, stb.

Viccet félretéve hallgass az előttem szóló Tápira. Avatott szakértője a témának.

2013. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!