Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ki volt már kineziológusnál?...

Ki volt már kineziológusnál? Használt? Működik? Pro-kontra érveljetek légyszi!

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hókuszpókusz, de valahogy nálam működött:)
2009. jan. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

4 évig küzdöttem hasmenéssel. Az orvosok csak széttárták a kezüket.

A kineziológia 3 hónap alatt meggyógyított.

2009. jan. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

énis voltam 3 éve kb

egyszer voltam csak (igaz egy tizest ott hagytunk.. 3 óra beszélgetésért..) de fél évig jól voltam.

igaz utána 2 napig a fejem zavaros volt. de megérte

2009. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

az én keresztszüleim ezzel foglalkoznak,én nagyon érdekesnek találom,és akivel eddig beszéltem az pozitív véleményt mondott róla.

Persze valaki hisz benne.valaki nem(apám például mereven elzárkózik a témától,ugyanakkor el kell ismerni,hogy gyógyítottak már meg olyan beteget,esetleg enyhítették a tüneteit a betegnek,akinél az orvosok csak széttárták a kezüket...)

ha gondolod írj privit,tudok adni akár még címet is...

2009. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért érdeklődök,mert annak szeretnék tanulni,és kíváncsi lennék,hogy mennyi rá a kereslet!?
2009. jan. 27. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Használ! Működik!

Ha minden papírt meg akarsz szerezni hozzá, egy kisebb vagyonba kerül. Nekem kb. félmillába van durván.

Igény van rá sztem, de kell hozzá találékonyság/szerencse/nemtommi, hogy a kereslet és kínálat találkozni tudjon.

Szerintem már a képzés ideje alatt is sokat tanulhatsz önmagadról és az emberekről. Valószínűleg közben fog kiderülni, hogy alkalmas vagy-e rá, és majd a gyakorlatban, hogy hivatásszerűen is Neked való-e.

2009. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy hasznosnak hasznos, ha jó emberhez kerülsz, mert nem mindenki tudja megtanulni.


Két ismerősöm is kineziológia rajongó és mind a ketten nekiestek megtanulni, de míg az egyiknek megy mint a karikacsapás a másiknak egyáltalán nem.

Vagyis van aki hiába tanul, megszakadhat akár, akkor is csak úgy lesz mint az eunuch. Tudja hogyan, de nincs mivel....:)

2009. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ingem-gatyám ráment és nem sokat ért, pedig több helyen is voltam. Kuruzslás az egész.
2011. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!