Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Görbe hát ellen mit tudok tenni?

Görbe hát ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Amikor lehajolok meg amugy is sokaknak feltünt hogy egy derékszög van a hátamban. Suliban egyfolytában ezzel piszkálnak, és engem is már idegesít. Olvastam már ilyen tartásjavítókról, de az csak végső megoldásként jöhet szóba. Mit tudnák otthon ez ellen tenni?

2013. okt. 1. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Úszás, gyógytorna.
2013. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Görbülj a másik irányba
2013. okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Keresd fel a háziorvosodat, ő ad beutalót az ortopédiára, vagy a reumatológiára. Ott megtanítanak a gyógytornára, amit otthon folyamatosan csinálsz.

Nem mindegy, milyen tornát csinálsz, ezért kell a gyógytornász, aki a helyes mozgást tanítja meg.

Ne halogasd, nem javul meg csak úgy, magától. Sőt rosszabbodik.

2013. okt. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pontosan, nagyon jót írt az előtt lévő. Én még annyit tanácsolnék hozzá, légy kitartó a tornában, amit tanácsolnak, figyelj oda az ülésre, a sulis táska viselésére. Fiatal vagy, odafigyeléssel, kitartó tornával szép tartásod lesz!

Sok sikert és kitartást hozzá!

2013. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!