Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Görbe a hátam. Az a baj, hogy...

Görbe a hátam. Az a baj, hogy mindig elfelejtem kihúzni, és már lassan a görbe hát válik megszokottá, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Amikor eszembe van, akkor kihúzom, de amikor nem gondolok rá, hirtelen átváltok görbe hátra, mintha az lenne a normális testtartás
2011. júl. 15. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
ha mindig figyelsz rá akkor előbb-utóbb megtanulod
2011. júl. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hordhatsz hátmerevítőt is. Nem látszik a ruha alatt
2011. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem menj el orvoshoz ha nagyon görbe akkor sajnos kapsz fűzőt. Egyik barátnőm nem ment el orvoshoz neki azt hiszem gerincferdülése is volt. Na mindegy és nem járt gyógytesire meg semmi és 16 éves korára vasfűzője lett. Egyébként én is gönye vagyok próbálom kihúzni magam de nem kényelmes. Suliba járok heti háromszor gyógytesire. Nem sok kedvem van hatkor felkelni hogy beérjek nulladik órára. De mindegy mi voltunk orvosnál is mert nekem fájt is. Szóval doktorbácsi...
2011. júl. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Smartguy86 ***** válasza:
Edzed meg a hátizmaidat. Főleg az alsó hátizmot! Hiperhajlítás a gyakorlat neve, amivel edzhető. Nem elég erős az izom, azért nem bírja tartani a hátad súlyát.
2011. júl. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 coffeez ***** válasza:
Szia! Nekem még általánosban egy osztálytársam mondta, hogy seprűnyelet kötött az anyja a hátához, ( otthon )Kicsit drasztikusnak tűnik, de olyan egyenes tartást, mint az Övé volt azóta sem láttam soha!Üdv
2011. júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!