Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nem tudom mi ez, mitől van,...

Nem tudom mi ez, mitől van, de néha rám jon egy olyan érzés, hogy gyakrabban kell mély levegot vennem (? )

Figyelt kérdés
ezzel nem is lenne baj, csakhogy 10 esetbol ez kb 2-3-szor sikerul :/ és amikor pedig nem, akkor kicsit bepánikolok, aztán még gyakrabban próbálok mély levegot venni. Mitől lehet ez? Utánanéztem már az interneten is, ott írtak a pánikbetegségről amik hasonló tunetekkel járnak, de én NEM gorcsolok, hányok, nem reszketek és nem szédulok.. Veletek is elofordult már ez?? 14L
2013. okt. 4. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem pánik.Néha mindenkinek van ilyen.Egyszer olvastam erre egy jó módszert: fújd ki lassan teljesen a levegőt, hogy semmi ne maradjon, aztán lassan vegyél egy mély levegőt, alaposa...sikerülni fog!Ezt jobb a friss levegőn csinálni, mivel oxigén hiány okozza.Én ilyenkor mindig ásítani vágyom folyamatosan egymás után, persze nem sikerül és ez rossz, de elmúlik hamar.
2013. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom.. kicsit megnyugodtam, most már jobban sikerul mint kb 1 órával ezelott venni a levegot, szóval tobbszor sikerul mély levegot vennem :) hát meglehet hogy oxigénhiányom van, mivel nem tartózkodok túl sokat a friss levegon, ma is csak akkor voltam kint amikor mentem és jottem a suliba/ból..
2013. okt. 4. 20:47
 3/6 anonim válasza:
Velem is szokott ilyen lenni egy nap többször.. valamikor nem sikerül, szintén bepánikolok, és olyankor néha én is ásításba "vezetem át". Nekem feszültség, idegeskedés és néha pánik miatt van. Én sem reszketek, szédülök, és nincs hányingerem.
2013. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak sima oxigénhiány. Nem jó a légzéstechnikád, azt jelzi.
2013. okt. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószinű, hogy olyan környéken laksz, ahol nagy a forgalom ezáltal sok ólom kerül a levegőbe, ugyanakkor kevés az oxigén.

Javaslom a Spirulinát (ami megtisztítja a tüdődet a nehézfémektől, az ólomtól is valamint egy tüdő tisztító táplálékkiegészítőt. De lehet kapni folyékony OXIGÉN-t is, amiből 1/2 deciliter vízbe minden reggel 10 cseppet kell tenni és meginni. Ha nem tudod beszerezni én segítek.

2013. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó: koszonom a választ, csakhogy én nem városban, hanem egy kisebb faluban lakom, sot mellékutcában.. de így pár napra a kérsédem kiírása után jobban érzem magam, kevesebbszer fordul elo.. és ásítással konnyebben megy :) ..
2013. okt. 8. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!