Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltátok már sátorban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltátok már sátorban? Milyen érzés volt? Nem éreztétek túl szűknek a helyet? (Nem volt levegőtök, jobban bemelegedtetek, gyakrabban volt "kényszerszünet" beiktatva)

Figyelt kérdés
Hamarosan sátorozni mennék a csajommal és érdekelne, hogy volt-e már hasonló élményetek, esetleg pár tippet is mondjatok. Mire figyeljek oda, mit ne csináljak, persze mindezt a helyzetnek megfelelően. Pl:Négyszemélyes sátrat szerezzek kettőnknek, mert abban több a hely ? Köszönöm a KOMOLY válaszokat. :)
2010. júl. 1. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 4személyes sátorban veszítettem el a szüzességem:) És jó volt!:)

20/L

2010. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már csináltam sátorban, többször is. Kicsit kényelmetlenebb, mert ugye kemény a talaj, meg szűk a hely, de semmi más. Meg mondjuk engem kicsit zavart, hogy halknak kell lenni, hogy a mellettünk lévők ne hallják..:D
2010. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én is csináltam már sátorban, valóban kicsit szűk volt a hely, de nem volt vészes.:D engem az egyetlen ami zavart, h halknak kell lenni.>.<
2010. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

4 személyes sátorban 2-en a barátommal a fesztiválon.. hmm de jó volt. :DD volt bőven helyünk, 210 x 240 cm sátorban :D

15/L

2010. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

négy személyes sátorban sokkal jobb. ja és én egyszer szeretkeztem ott a barátommal, hát próbáltam figyelni a hangra... nem ment XD talán hangosabb voltam, mint máskor (pedig az nagy szó)

ja és nyugi élvezetes és izgalmas:P őt csak ki kell rendesen elégíteni... semmi más dolgod nincs:D

2010. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp nagyobb vegyél, mert hiába írják rá ezekre a kis iglu sátrakra, hogy 4 személyes, tökre csak 2 embernek elég!!!

na, hát tényleg csendben "kell" lenni, de szerintem ez tuti, tök izgalmas, Én nagyon bírom, egy új szitu, nem a megszokott.

Tegyetek magatok mellé elemlámpát, meg zsepit, törlőkendőt, mert mikor vége a menetnek, ne akkor kelljen keresgélni a sötét, és kevés helyen, úgyis tök össze-vissza van minden cucc általában.

esteleg tehet a bnőd maga alá egy türcsit, ne a matracon kössön ki a cucc, mert utána nem annyira jó abban aludni :-DDD

Sok sikert, kellemes hancúrozást! :-DD

2010. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Uccsó vagyok.

Még az jutott eszembe, hogy nehogy a lámpát égve hagyjátok, mert akkor kívülről átlátszik a sátor falán a pozitúra. :-)

2010. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tényleg most már magabiztosabb vagyok, könnyebben fog menni a dolog. Utolsó sokat segített, köszönöm.
2010. júl. 3. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!