Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A víz klasztereket valóban...

A víz klasztereket valóban lehet pozitív irányban befolyásolni ha mondjuk egy erősebb mágneslapon tartom a vizes palackot?

Figyelt kérdés

Van valaki aki ért ehhez a témához?

A Pí víz elvén gondoltam ki hogy sokkalta olcsóbb lenne ha vennék legalább olyan erős mágnest mint amilyen azokban a gépekben van, és aláraknám a vizes palacknak, vagy körmágneseket raknék a palack köré.



2013. dec. 9. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Ha jó neked hülyeségekben hinni, csináld nyugodtan...
2013. dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy kérdést tettem fel, a másik hogy ha tájékozatlan vagy a témában akkor inkább ne szólj hozzá, nem tudom miért kell egyáltalán hozzászólni egy ilyen témához olyannak, aki csak azért jön ide hogy beokádja a tudatlanságát.
2013. dec. 9. 23:11
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Kettőnk között nem én voltam az, aki a tudatlanságát idehányta, kedves kérdező... :)
2013. dec. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor olvass utána a dolgoknak, és akkor rájössz hogy van alapja annak amit kérdezek.
2013. dec. 11. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy a mágneseknek nem sok hatásuk van ránk emberekre, az sok mágnese cucc kamu.


A Pi vízre kitérve: Amíg a mágnes terében van a víz addig valóban van csekély rendeződés benne, de ez azonnal megszűnik, ha a mágnest elveszed.


A Pi víz szélhámosság.

2014. jan. 22. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!