Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 pozitív terhesteszt, egy...

4 pozitív terhesteszt, egy 421-es hcg vérteszt, orvos közli kézi vizsgálatra valóban terhességet észlel, és ma ránézésre azt mondta az orvos, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Ma mentem vissza nődokihoz,elvileg ma vagyok 6 hetes (csak 2x voltunk együtt multhónapban 18,19-én,20-án ugrott fel a hőm,28 napos ciklus lett volna a mostani,utolsó mensi dec.6) Erre az orvos leba*ott,hogy mit képzelek én,miből gondolom,hogy terhes vagyok? Mondtam neki,hogy mert nem jött meg,azt mondta másnak 4 hónapig nem jön meg mégsem az! Mondom csionáltam vizelet tesztet otthon,azt mondta az egy dolog! Erre közöltem,hogy a vérvétel is volt,hcg szin 421,erre azt mondta majd ha 1000 felett lesz,mert már 6 hetesen ott kell lennie! De mondom 5+1 voltam mikor vért vettek,azt mondta nagyon korán mentem,és minek megyek endokrinológushopz,és egyeltalán mit képzelek? Hát mondom mert a gyógyszert amit minden nap kell szednem pm. elulműködésre,hogy most a babával azt szedhetem-e,és elég-e! És honnan vettem mégis,hogy ilyenkor kell menni? Meg hogy terhes vagyok! Hát lányok én majdnem elbőgtem magam! :( Közölte,hogy majd akkor leszek terhes,ha lesz a babának szívhangja! Megkérdeztem,hogy dolgozhatok e majd 2 műszakban,meg mindig fel vagyok fázva a munkahelyemen,erre azt mondta ő nem ír tp-re,mert még nem vagyok terhes,menjek a körzetihez,és mondjam meg neki,hogy találjon ki valamit,mondjuk hasfájást és írjon ki 2 hétre,amíg lesz az uh.! Hát mondhatom marha jó! :( Kimentem,és majdnem sírtam,miközben páromnak meséltem,hogy mi volt! :( Most totál el vagyok keseredve!
2013. jan. 17. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

pont itt az ideje másik dokit keresni, ezt a vadállatot pedig messzire elkerülni és elfelejteni egy életre

nyugodj meg, vannak nagyon rendes, becsületes dokik is!

2013. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szegényem. Hát ne haragudj, de elég bunkó egy orvos lehet. Ilyet még viccből sem hallottam, az én javaslatom, hogy menj el egy másik dokihoz. Szerintem ezek után nem szabadna többet hozzá menned, ha így sérteget téged. Mit képzel, hogy így beszél veled, főleg, ha terhes vagy. Nyugodj meg. Gratulálok neked és kívánok további minden jót! (és egy normális orvost)
2013. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Atyaisten!!! Ilyen van????? Hát én biztos elküldtem volna a búsba... Már nem azért,de tudtommal Ő van értünk nem???? Fogadott orvos? Nekem a férjem biztos nem hagyta volna szó nélkül. Lehet, hogy nem minden úgy van ahogy te mondtad neki, na de akkor is... Emberek vagyunk. Nem lehet ezt normálisan megbeszélni. Biztos nem mennék a közelébe. Remélem az elkövetkezőkben szerencsésebb leszel az orvosokkal, ja és hogy tényleg jön a baba. :) Jó egészséget nektek!!!!
2013. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen bunkó ..., már bocsánat, nem tűr nyomdafestéket amit írni akartam... na az ilyen nem való nődokinak...


Szerintem keress fel egy másik orvost, de ha elmész a körzetihez, és ő rendes, és elmondod neki, hogy terhes vagy,akkor ő biztos segít! De ahogy mondod a munkahelyed szempontjából fontos lenne a tp., akkor minél előbb lépned kell!


Sajnálom, hogy ilyen volt veled a doki, neked most örülnöd kellene :)


És természetesen gratulálok :)

2013. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyet mondhatok,ORVOSVÁLTÁS!

Ha terhes vagy ha nem így nem beszélhet veled egy orvos.Keress egy másikat,aki szimpatikus,akiben bízhatsz,és aki betartva az orvosi protokollt,emberi hangon elmagyarázza mi a helyzet veled!Nyugodj meg,nem lesz semmi baj!

2013. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor van terhesség, mikor van szívhang... Hát mindig tanul valamit az ember. Próbáld elkerülni azt az orvost.
2013. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,szóval akkor nem én vagyok a hü*e,mert terhesnek hiszem magam! Elsőnek nem ennél voltam,csak nem tudtam,hogy ma nem az az orvos rendel,akinél először jártam,és nagyon megijesztett! Nem szeretnék többet hozzá menni,mert nagyon nem szimpatikus,nálam is már a bunkó kategória! Meg hát első babánál honnan tudjam kihez mikor forduljak? Mostmár mindegy,majd a másodiknál már okosabb leszek! :)
2013. jan. 17. 17:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Először is válts dokit ha teheted. Másodszor elmennék a házi orvoshoz hogy vegyen táppénzre. Nekem az első 14napomat nem a terhesség miatt voltam táppénzen. Mondta is hogy 2hétre bármivel ki tud írni. Nekem kb annyi időbe telt mire szereztem papírt az sztk-ból hogy veszélyeztetett terhes vagyok. HA elmész a háziorvoshoz és elmeséled neki hogy mit mondott a doki meg mondod hogy sokszor vagy rosszul tuti ki fog írni.
2013. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nagyon hasonló az eseted az enyémhez, kitartás látszani fog a baba. véletlenül nem kőbányán laksz?
2013. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Már egy hetet voltam itthon tp-en,a körzeti orvosom nagyon rendes volt,kiírt! :)

Nem kőbányán lakom,azt nem tudom hol van! De egy faluban lakom,és sajnos az sztk-ba mentem rendelésre! :(

2013. jan. 17. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!