Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valóban pozitív ez a teszt?...

Valóban pozitív ez a teszt? Többi lent

Figyelt kérdés

Annyi van az egészben hogy egy tesztet vettem tegnap este..és ezt kettőbe vágtam majd visszaraktam a csomagolásába a másik felét!tegnap esti negatív lett

ma reggeli pedig ilyen,sajnos csak kb 1,5 óra múlva lett ilyen...megcsináltam majd volt egy kis dolgom,és mire hazaértem ilyen volt a teszt..élőben jobban kivehető a halvány rózsaszín második csík...de próbáltam mindenhogy lefotózni..


[link]


2012. okt. 15. 11:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
Ez nem pozitív a teszt szét ázott ez jol láthato rajta sajnos! És én nem látok halvány második csíkot sem! A teszt eredménye ha 10 perc után jelenik meg már nem szabad figyelembe venni,de ezt írja a tájékoztato is,mert ott már fenn áll a lehetősége,hogy csak száradási csík,de a Te esetedben ez szét ázott! Vegyél kazettás tesztet azok nem igazán tudnak szét ázni!
2012. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
Remélem nem vagy terhes!
2012. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Amugy meg nem bántásbol,de mégis milyen elveteműlt ötlet,hogy a tesztet ketté vágod? Vagy nagyon fiatal vagy vagy rendkívűl buta! A teszt csak EGÉSZBEN működik megfelelően így ne csodáld,hogy ilyen lett! Első voltam!
2012. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
A teszt tényleg teljesen szétázott. És igaza van a 3.-nak a teszteket nem szabad szétvágni, mert nem értékelhetőek. Inkább vegyél egy 2 db-os tesztet. Amúgy késik a mensid már?
2012. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

rendszertelen a mensim

26 éves vagyok... és rengeteg helyen lehet olvasni hogy 2é vágják....és így is lett pozitív sokaknak!!!

a mellem van megkeményedve...de ma du elmegyek főzés után tesztér...

2012. okt. 15. 11:56
 6/20 A kérdező kommentje:
2012. okt. 15. 12:01
 7/20 A kérdező kommentje:

a teszt nem ázott szét mivel 10mp volt a vizeletben

és pontosan nem tudom hogy a 10 percen belül jött e ki a halvány vagy nem mert belemártottam ránéztem és mentem a dolgomra...és 1,5 óra alatt értem haza...és akkor megnéztem újra....

páromnak most voltam az andrológiai vizsgálatáért és egészséges

2012. okt. 15. 12:03
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
egy tesztet rendesen kell hasznalni, nem szetvagdosni,meg szetaztatni meg masfel ora mulva nezni. vegyel egy tesztet hasznald rendeltetes szeruen es akkor egyertelmu eredmenyt kapsz. ha pozitiv az rogton ott fog viritani 2-3 percen belul.
2012. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%

Ez a teszt negatív, egy csíkos, ráadásul szétázott.


Azt írod, sok helyen olvastad már, hogy ketté lehet vágni a tesztet. Mutass már kérlek, egy ilyen oldalt! Mert gondolom nem a teszt útmutatójában találtad ezt a sületlenséget. Még itt a GYK-n sem olvastam ilyet, pedig régóta olvasgatok a kérdések között.

A másik: Miért csináltad a tesztet, ha nem bírtad kivárni az a pár percet, hanem csak ránéztél, és mentél dolgodra? Vagy ha ennyire nem voltál kíváncsi, akkor 1,5 óra múlva sem kell megnézni, hiszen egyértelmű, hogy ekkor már fals eredményt mutat.


Ajánlom, hogy csinálj még egy EGÉSZ tesztet, de kérlek, előtte olvasd el a használati útmutatóját, és aszerint cselekedj! Hidd el, te is elégedettebb lennél egy valós eredménnyel!

2012. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

Ne kapjátok már le a fejét azért, mert spórolni szeretett volna, egyébként minden másban igazatok van...

A teszt ne legyen levegőn sokáig, mert értékelhetetlen lesz, ezek a tesztcsíkok pedig alapból olyan kis vékonykák, hogy ha szétvágod, sérülnek. Én az ilyen típusút kb. 3-4 mp-ig áztatok, ha tovább tartottam benne, nekem is szétázott. Én sem látok második csíkot sajnos.

2012. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!