Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Lavyl Aurikum mennyire...

A Lavyl Aurikum mennyire hatásos szőrös anyajegy és szívritmuszavar esetén?

Figyelt kérdés

#Lavyl Aurikum
2013. dec. 9. 02:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nincsenek csodaszerek. Ez a két dolog semmilyen, de semmilyen tekintetben nem függ össze. És egyébként egyikre se hatásos semennyire sem, mivel a szőrös anyajegy normális dolog, a szívritmuszavar pedig nem olyan dolog, amit egy kis kanalas orvossággal el lehet tüntetni.
2013. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
köszönöm :)nem tudom mit tudsz róla, de a Lavyl Aurikum nem gyógyszer...egyik ismerősömnek a hasnyálmirigy gyulladását szüntette meg, másiknak az állandó derékfájását, szóval szerintem elég csodaszer :D Tudom, h az anyajegy normális, de arcon nagy felület esetén, nem valami esztétikus :/
2013. dec. 10. 22:24
 3/28 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mi ez a cucc, úgy írtam a véleményem. Szerintem semmi bajod nem lehet, hogyha a szívritmuszavarra kapott hagyományos kezelés mellett próbálod ki, de helyette semmiképp. A szőrös anyajegyben talán a bőrgyógyász segíthet (nekem még ezzel nem volt dolgom), ezen szintén megpróbálhatod, de sztem nincs értelme :)
2013. dec. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
hát egy próbát megér, de azért nem élem bele magam :/ ma jól meghúztam a nyakam, azt tényleg elmulasztotta 2 perc alatt, pedig normál esetben 3 napot simán szoktam vele szenvedni :S :D
2013. dec. 11. 23:44
 5/28 anonim ***** válasza:
34%

Tisztelt Lavyl rajongók. Kérem valaki írja már meg mi ez a cucc ( de értelmesen ). Ki ez a sehol sem ismert világhírű tudós ?Hol készül a termék ? Mitől ilyen gagyi ?

Eddig ez az épületes áltudományos zagyvaság tetszik legjobban :

"Jakabovics Tibor vegyész gyógyszerkutató, a nanotechnológia nemzetközileg elismert szakembere feltalált egy nano méretű hordozót (10 a mínusz kilencediken méret, ez akkora, mint a DNS spirál két foka közötti távolság), aminek a "tartószerkezetébe" több, mint 100 növény komplex energia lenyomatát tudja beletenni. Miután a sejtek tudják, hogy mire van szükségük, ebből a "svédasztalból" leveszik, amire szükségük van és elkezdenek jobban működni. Nem kell túldozionálni a testet és nem kell terhelni szintetikus anyagokkal. Ezen felül oda kerül, ahol szükség van rá, mivel spray formátumú, és oda fújjuk, ahol baj van.

A Solvyl spray behatol a méregdepókba, kibosszantja a nehézfémet, a Fullflex kapszula pedig üres puttonyával, ásványi anyagba burkolva elkapkodja, majd eltávolítja a szervezetből."

Tejesen meggyőző :)

Ez egy vicc !! Valaki írja már meg hol publikált ez a világhíres kutató, mert még senki nem hallott róla. Miért kell egy ilyen két Nobel díjat, és milliárdokat érő találmányt szerencsétlen MLM-es pilótajátékban tolni ?

2014. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Te magad írtad le, hogy mi ez a "cucc" :) Amúgy szerintem teljesen lényegtelen, hogy mi van benne, ha hatékony és nincsenek mellékhatásai. Használója vagyok, mert kíváncsi voltam, h mit tud :) Eddig bevált: derékfájás, hasfájás, nyak alatti meszesedés miatti fájdalom, felfázás, lumbvágó, túlsúly okozta fájdalmak a talpon, cukorbeteg ismerősömnek a cukrát levitte. Bátor kijelentés leszarozni...Mellesleg volt szerencsém találkozni a feltalálóval, szóval azért annyira nem ismeretlen.


Budapesti vagyok, aki nem fél velem találkozni az nyugodtan ingyen kipróbálhatja, ha dob egy üzit :) Kíváncsi vagyok, hogy mikre jó még, de már nincs több problémás tag a családban. :)

2014. febr. 4. 04:49
 7/28 anonim ***** válasza:
21%
A leírásom kritika volt ezzel az áltudományos "p..sztvakító" dumával szemben. A hatást úgy hívják placebo. Aki hinni akar benne annak használ, de erre elég a csapvíz is, --ha ráfogjuk, hogy szentelt víz. Nem véletlenül végzik el a gyógyszerek vagy bármilyen annak titulált dolog esetén a placebo tesztet.
2014. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Sajnos, mivel nem vagyok hozzáértő és nincs lehetőségem kutatni sem, kénytelen vagyok elhinni, amit mondanak...Édesanyám állandó derékfájós volt, dokitól-dokihoz mászkált, h csináljanak valamit, de volt olyan, hogyha az ágyból nem tudott kimászni...ez kb. 5 éve így volt, néha jó volt, néha sírt is miatta a fájdalomtól, h nem tudja csinálni a dolgát...az első sprayt azért vettem meg, hogy rajta kipróbáljam :) néhány fújás után azóta sem jött vissza...pedig ő is elég szkeptikus volt, ennyi doki után és nem igazán fűztünk hozzá hiú reményeket.
2014. febr. 4. 19:28
 9/28 A kérdező kommentje:
*hogy *évig...bocsi, gyorsan akartam írni :)
2014. febr. 4. 19:30
 10/28 anonim válasza:
73%
A placeborol annyit hogy nekem ez még nem sikerült! Régóta van egy heg az arcomon akármennyire is hittem benne hogy eltűnik nem tünt el. Elég csúnya VOLT! Kaptam lavyl-t rá (olaj) és nem akartam elhinni nogy napról napra szebb az arcom. Még nem múlt el teljesen de nem is régóta használom. Akinek lehetősége van rá próbálja ki. Aki leszarozza az pedig még nem próbálta! Ennyi!
2014. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!