Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lipoma megszüntetése természet...

Réka& kérdése:

Lipoma megszüntetése természetes modon. Pròbált már valaki műtét nélkül, természetes mòdon megszabadulni, vagy legalabb szinten tartani a zsircsomòjat. Segíthet a sport vagy vagy valami kence?

Figyelt kérdés
Olvastam a neten hogy a taplalkozas vàltoztatàs segìthet. Illetve ricinusolaj kenegetés. Pròbàlt màr valaki valamit amit?

2013. dec. 31. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is olvastam a ricinusolajos dolgot.

Orvos azt mondta, hogy műtét, mást nem tud javasolni...

Nekem a két alkarormon van 3-3 kisebb nagyobb púp, és a hasamon oldalt, illetve a vállamon tapintottam ki egy-egy kicsit. :(

Lementem hát a patikába és vettem egy ki üveg olajat.

Ártani nem árthat, utána néztem. Naponta kenegetem, és majd leírom, hogy ha történik valami(vagy ha nem).


Olvastam olyat a neten, hogy étkezési szokások változtatásával is lehet kezelni... Voltam vérvételen, és a koleszterinem a következő lett:

Koleszterin 3.4 mmol/l ideális tartomány: >5.2

HDL-Koleszterin 0.79 ideális tart.: 0.90-2.50


Vagyis alacsony a koleszterinem, és nem vagyok egyáltalán túlsúlyos se.

2014. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
műtét. kb 5 percig tart, semmit sem érzel. TB támogatja.
2014. ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

...majd leírom, hogy ha történik valami(vagy ha nem)...


Mikor? :)

2015. okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kor előrehaladtával némelyik mérete csökkenhet. A külsődlegesen alkalmazott kence feltehetően csak segít ellapítani a csomót, így kevésbé látszik. A youtube-on találni olyan videókat, ahol házi "műtétekkel" faggyú ciszta formájában ezeket eltávolítják, csak ehhez nyilván nagy merészség kell egy laikus részéről.
2016. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
propolisz nekem egy hét alatt eltüntette pedig torokgyulladásra kezdtem el inni,de mellékhatásként eltüntette a lipómát a lábamból, kijavitja a szervezet müdödési zavarait,ajánlom nyugodt szivvel mellékhatása nincs.Gyógyszer mellett is lehet szedni,keress rá a neten. 900 forint,tinktúra kell.MÉhészektől vedd.
2016. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Megírjátok, hogy a ricinusolaj hatott-e valamit? Illetve valakinek valami bevált a műtéten kívül?
2017. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!