Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit érdemes csinálni és hogyan?

Mit érdemes csinálni és hogyan?

Figyelt kérdés

Nem rég lettem 16 éves, mióta tudok azóta fizikai munkát elég gyakran végzek mivel vidéki vagyok (lapátolás, favágás, zsákolás, szalmabálák pakolása, stb...) Testalkatom: kb 168cm, 60kg jó kiállású, nincs gerincferdülésem, jó a hallásom egyedül a látásommal van kis gond.

Kaptam egy 10 alkalmas kondibérletet de nem szeretek ilyen módon edzeni(ráadásul mindig rám akarják tukmálni a tömegnövelőket meg fehérjeporokat) valahogy nem tetszik viszont dolgozni igen csak szeretek(fizikai munkára gondolok).Szerintetek súlyokat rakhatok a táskámba? Segít ez valamit vagy csak árt? Középiskolába járok a táskám súlya 5-8kg között van mivel napi 2L vizet is magammal cipelek. Esetleg érdemesebb lenne láb/kéz súlyokat vennem? Egyáltalán hasznos lenne bármelyik is vagy elég a munka?

Főleg azért is érdekelne mert ha nem jönnek be a terveim akkor szeretnék katona lenni(gyerekkori álmom) + a minap megfordult a fejemben hogy meg kéne nézni valamiféle küzdősportot és azt szeretném művelni amíg az Iskolába vagyok kényszerítve.



2013. márc. 23. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom 13 ota utana neztel es mar nem bagy igy vele, hogy "fuj feherje" 😂

Egyebkent letezik sulymelleny, azt ajánlom :)

2020. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!