Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fájdalmas a fülakupunktúra?

Fájdalmas a fülakupunktúra?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fáj, de az akupunktúrával én vigyáznék...mert sok esetben csak tünetmentesít....
2014. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Mivel jobbat/mást nem találok és nem tudnak az orvosok sem mit mondani,ezért mindenképpen kipróbálom

2014. jan. 8. 00:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Annyira fáj, mint egy szúnyogcsípés, de a hatásosságárólnem vagyok teljesen meggyőzve.

Milyen problémát akarsz vele megoldani?

2014. jan. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Fülzúgás,amely egy nátha alatt alakult ki nálam,ennek 2 hónapja,a nátha természetesen elmúlt.

Voltam mindenféle orvosnál(fülorvos,szemész,háziorvos,belgyógyász),CT,labor,uh,de semmit nem találtak,egészséges vagyok.

2014. jan. 8. 15:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Szedett már erre a panaszára " Bilobil forte" nevű szert? - Ha nem, próbálja ki! Ne féljen tőle, nem kémia, nem gyógyszer: Természet-gyógyászati készítmény.
2014. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


A Gingko pár jó pár hete szedem.

Tegnap voltam akupunktúrán,kellemes élmény,sokkal rosszabbra számítottam,még egész jól tudtam pihenni is közben.

A doktornő bizakodó volt,illetve beszéltem egy pácienssel,akinek szintén volt hasonló problémája és ez segített rajta.

Majd meglátjuk és bízom benne

2014. jan. 10. 14:03
 7/8 homo ludensz ***** válasza:
Elhűlve tapasztalom hogy a fülcimpát minden mérlegelés nélkül átlyukasztják és senki nem tart e beavatkozástól.Az aki tudja hogy ott is milyen akupunktúrás pontok vannak amit kilukasztanak talán a fejét csóválja. Az bizonyára fájdalmasabb mint egy akupunktúrás kezelés a fülön.
2014. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem árt, ha olyan válaszol aki ért is hozzá. AZ akupunktúra minden fajtája oki szinten hat. Emellett fájdalomcsillaítás is létezik, akár hasműtétet is lehet altatás nélkül csinálni (láttam), de ehhez spec. képzettség kell.

A fülben a tűk beszúrása kis fájdalommal jár, egy pillatatra, utána nem fáj.

2014. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!