Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szűnni nem akaró, régóta...

Szűnni nem akaró, régóta tartó derék és hátfájásra milyen gyógyszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 19:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én orvost ajánlanék.
2014. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Párom kórházban van,most nem tudok eljutni orvosig.
2014. jan. 21. 20:07
 3/18 _Geri_ válasza:
Gyógyszer helyett ajánlanám a testmozgást és a csontkovácsot. Ez a két dolog sokkal többet és tartósabban tud segíteni!
2014. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

gyógyszer helyett valóban a mozgás a segítség....és vizsgáld meg mitől vannak fájdalmaid ;)

munkád? környezeted? lerakódott terheid? nem jó úton jársz-vizsgáld meg és változtass azon amin kell ;)

MŰKÖDIK ;)

2014. jan. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Ahogy már előttem írták, a gyógyszer nem segít sőt... Inkább az okokat kell megszüntetni.
2014. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudom,voltam is dokinál,aki tovább küldött ideggyógyászhoz,de le kellett mondanom az időpontot. Amíg újra kapok,addig kellene..
2014. jan. 22. 20:15
 7/18 anonim válasza:

Fájdalom csillapító tapaszt ajánlok. Gyógyszertárban recept nélkül kapható.


[link]


[link]

2014. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Szerintem gyógyszer helyett menj orvoshoz, nekem ideg becsipődés volt, fizioterápiát irtak fel , 10alkalmommal, de már a negyediknél teljesen elmult, jobban is alszok, dolgozok ,mozgok
2014. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 homo ludensz ***** válasza:
Nekem a VOLTARENTHERMO TAPASZ külsőleg és az Analgesin Forte filmtabletta napi 1x i szedése belsőleg: ez segített.
2014. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 hosszúhajú ***** válasza:
ha egy fiatal nyúlánk vékony magas valaki vagy, akkor dokit majd ő röntgent. Így derült ki hogy nekem Schauerman-korom van. Nyugi, se műtét, se más beavatkozás. Csak sok fájdalom, mert a diagnózis azt jelenti, hogy túl puhák a csigolyák. Ez csak egy tipp, lehet, hogy tök más bajod van. Leírtam, mint lehetőséget.
2014. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!