Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szinte egesznaqpos, sokaig...

Szinte egesznaqpos, sokaig tarto haskemenyedes, derek fajjassal, ez mar a szules lehet? 41hkm

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen:))
2012. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
dejo!:)tapasztalatbol irtad?szerinted meg menyi ido??napok is lehetnek... :S ??
2012. aug. 6. 22:50
 3/14 A kérdező kommentje:
szerinted fekudjek lealudni,vagy?
2012. aug. 6. 22:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a szülés fájásokkal kezdődik. Addig nem fogsz szülni, amíg nincsenek rendszeres fájásaid. Lehet, hogy már elkezdődött valami, de nyugodtan elmehetsz lefeküdni! Nem maradsz le semmiről, sajnos nem fogsz megszülni úgy, hogy alszol! :-) Amúgy nekem a hasmenés volt a szülés első jele. KITARTÁS!!!
2012. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de meg meddig............ ???????? :O
2012. aug. 6. 23:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Szeretnék egy kis lelket is önteni beléd: a derékfájás az már valami! :-))))
2012. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a holnapi hidegfront beindítja! Orvos nem akar befektetni?
2012. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
holnap beszeljuk meg mi lessz.... mar anyira elegem van,johetne mar igazan!!! :D
2012. aug. 6. 23:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Te várod a 4. gyermekedet?
2012. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
El is hiszem, hogy eleged van! Én is utáltam a terhesség végét. Akkora voltam, mint egy bálna, nem tudtam már beleülni a kádba sem. Megbeszéltük a dokival, hogy pénteken be kell feküdnöm a kórházba túlhordás miatt, szerda estére megszületett a kislányom. Reggel már voltak fájásaim, de nem mertem elkiabálni, hogy ez már AZ! Pedig az volt. 3 ujjnyira voltam nyitva, amikor bementünk a kórházba! Úgyhogy lehet, hogy már más tüneted is van, csak nem mersz tudomást venni róla! Kívánom, hogy így legyen! Menj aludni, lehet, hogy holnap beindítják!
2012. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!