Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A füldugó ezekre a zajokra...

A füldugó ezekre a zajokra hatásos? : felettünk dübörögnek, meg csattognak, kisgyerek üveggolyókat gurít a földön. Mennyire hallanámvajon egy füldugó mellett?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Füldugója válogatja... én most a vizsgák miatt ilyen szivacs füldugót használok, elég jó, mert elég halkan hallom azt ha kint a nappaliban cseng a telefon, vagy észre sem veszem. Unokahúgom kajabálást is kellő mértékben lecsökkenti, így tudok tanulni.

Barátnőm viasz v. viaszos(?) földugót használ. Ő arra esküszik. Én nem próbáltam. Szóval szerintem ki kell tapasztalni.

2011. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is pont a vizsgák miatt kell:D Holnap megkérdzeem a gyógyszertárban,de ilyen random alap gyógyszertári "gagyit" ne is vegyek?az kevés?:)
2011. jan. 11. 20:52
 3/7 A kérdező kommentje:
A másik kérdésem: nem kényelmetlen??? illetve a saját hangod hallod tanulás közben?mert én néha szeretek hagosan tanulni
2011. jan. 11. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
A viaszos annyiban jobb, hogy tudsz benne aludni. Ha azt nem akarsz, akkor elég a szivacsos, amilyet a gyárakban használnak. A szomszédnak meg tavasszal segíts kárpitozni.
2011. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is gyógyszertárban vettem. Valami 3M 1100 a neve a szivacsosnak. Szerintem nem kényelmetlen, legalábbis nekem nem nyomja a fülem, meg nincs zavaró érzés... Én is szoktam hangosan tanulni és hallom tőle persze. :)

Sok sikert a vizsgákhoz!

2011. jan. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ma vettem a gyógyszertárban viaszosat. Kicsit problémás a legelső alkalommal megformálni, de ha jól eltalálod, akkor szinte mindent kiszűr. Most is kivettem egy pillanatra, erre hallom, dobol az alsó szomszéd. Aztán visszatettem, a kis rokkerkva alul meg bek@phatja! :D
2012. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én megoldottam az alattam lévő albérlő napi diszkózását..., többször szóltunk neki, kiröhögött.

Vettünk 3 pár klumpát,természetesen fából készültet, 1 hónap után eltakarodott a köcsög.

2012. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!