Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek valóban hatásos...

Szerintetek valóban hatásos Norbi duci tréningje (30 perc?! ) vagy akár más dvd-je? (természetesen update mellett)

Figyelt kérdés

Most kezdtem rá tornázni. Nem izzadok meg tőle, de másnap itt ott érzem, hogy jé ilyen izmom is van:D. Réka dvd-it még sajnos nem bírom végig csinálni. Véleményeket és tapasztalatokat várok.


Köszönöm


2014. febr. 20. 10:41
 1/7 VWXYZZS ***** válasza:
100%
Ha kövér vagy kezdésnek jó.
2014. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem próbáltam, de ha már valamilyen sportot végzel, akkor tettél valamit magadért és egészségedért. Aki tényleg duci és még egy kis lépcsőzés is lefárasztja, annak biztosan jó, ezt neked kell érezned mennyire megerőltető. Rövidesen bizonyára már túl könnyű lesz és intenzívebbet kell választani. Az izzadás nem feltétele a fogyásnak és leginkább az étkezésen fog múlni
2014. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
36%
Igen, de csak ha megvásárlod mellé a Norbi(TM) Update-termékcsalád tagjait (Update szeletelt kenyér - 990 Ft, Update-margarin - 2999 Ft, Update-műzli 3499 Ft, Update tokaszalonna - most csak 1990 Ft), és a fogyókúra alatt csak ezeket fogyasztod. Emellett ha már elindul a súlycsökkenés, meg kell venned a következő Norbi(TM) DVD-t, mert az első csak a fogyás elindítására jó, sőt, minden leadott fél kilónként meg kell venni egy-egy DVD-t is.
2014. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem amatőr.


Sokkal jobb edzések is vannak, amikkel kezdeni lehet.


Persze a semminől több/jobb ez is..

2014. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rékát én is próbáltam, de levettem a hangot, mert irritált.

De olyan állat, hogy azt már csak akkor érdemes csinálni, ha már olyan halszálkás vagy mint ő. :(

2014. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első is írta: Jobb, mint a semmi.

Mozogsz, és helyesen táplálkozol. Ettől nem csak fogyni fogsz, hanem zsírt égetni is. Nem mind1, hogy izom, vagy zsír ég-e :)

2014. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Rékát én is próbáltam volna, de Norbi ott termet és betöltötte a termet a hatalmas termetével.
2014. márc. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!