Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrás termék az,...

Milyen fogyókúrás termék az, ami valóban hatásos (diéta és mozgás mellett)?

Figyelt kérdés
Nem csodabogyót keresek, természetesen tudom, hogy olyan nincs. Olyan termékre lennék kíváncsi, ami mondjuk hatásosan gyorsítja a súlycsökkenést diéta és mozgás mellett, amit kipróbáltál és ajánlanál. Mondjuk ha tegyük fel fogyok 1 kilót normálisan, a segítséggel ez 1.5-2 lenne...tehát valami ilyesmire gondoltam. Tudtok ilyet?
2014. febr. 6. 08:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%

Olyan nincs. Max egy kg zsír adható le egy hét alatt.

L-carnitint használnak a sportolók, edzés előtt fél órával 2-3 ezer mg kell belőle. Ez állítólag gyorsítja a zsírégetést. De pénzben ez rengeteg, 9 ezer ft egy hónapra.

2014. febr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

nekem a t.rbo diéta vált be.

amikor elkezdtem én sem igazán hittem benne,de már elegem volt hogy szülés után maradt rajtam 5-6 kg,amitől sehogy sem tudtam megszabadulni. nagyon hamar lement rólam-és nem is jött vissza

2014. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
még annyit hogy ez sajnos nem olcsó. (egy doboz 6-7ezer ft)
2014. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%

Nincs ilyen.


Sem a karnitin, sem az ócska szójás cukros szuperturbós diétapor nem segít semmin.


Normálisan kell enni, ha alacsony az inzulinszint, akkor lehet fogyni. Ennek kevés köze van karnitinhoz vagy cukros szójaporhoz (turdiéta)

2014. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
dehogy nem segít. ha egyszer nekem (és nem csak nekem) bevált akkor nem tudsz meggyőzni az ellenkezőjéről..
2014. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

A tapasztalataidat milyen módon vontad le?


Megismételhető módon végezted a vizsgálatot?


Tegyük fel nem vagy úttörő kutató, akkor az eredményeid milyen eddig is ismert összefüggés alapján működtek?


Mert az is elképzelhető, hogy ettél valami ócska hulladék szemetet, de simán kevesebbet ettél mint szoktál és ezért fogytál.

Vagy még az olcsó hulladék cukrozott műkajában is kevesebb szénhidrát volt mint amennyit enni szoktál, és a szénhidrát csökkentés miatt fogytál.


Leírom nyíltan: nincs olyan, hogy élelmiszeripari hulladék, ami csak a környezetet szennyezné úgyhogy inkább eladják takarmánynak (és te ezt megeszed..) segítené a fogyást. Az van, hogy kevesebbet eszel és fogysz, de arra kellene törekedni, hogy jót egyél, és így fogyj / ne hízz el. Mert ez tartható út, a többi nem igazán :)

2014. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

"A tapasztalataidat milyen módon vontad le? "


hogy hogy mi alapján..?

az alapján: hogy fogytam..!!

Elötte már több mindent kipróbáltam. még futni is eljártam,amit gyűlölök. nyilván emelett fogyóztam is,de alig értem el eredményt. csináltam a 2 hetes diétát is,de amit leadtam pár nap után visszajött.

És megláttam ezt a terméket,és úgy voltam vele nincs veszteni valóm..! 2hét alatt lefogytam azt amivel már régóta küszködtem. ennyi!!

2014. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%

2 hét alatt lefogyhattál.. kb. 2 kilót :D


Figyelj, én nem vagyok erőszakos.. de tudok ütni. Tudok úgy ütést mérni egy emberre, hogy napokig nem lesz igazán hangulata evéshez. Esetleg némi vér hányáshoz igen.


Ez az ember még nem fog lefogyni attól, hogy nem eszik pár napig.. az ütésem nem fogyást segítő.

Az ember pedig azt fogja hinni hogy miattam fogy. Pedig csak a táplálkozásán változtatott olyan módon, hogy fogyott.


Ugyan ez a porod. Ha cukrosjoghurt meg croissant helyett szójaport eszel, az ugyan olyan gáz, de nyilván kevésbé zsírosít a szója mint a sok cukor, tej, liszt stb.


ENNYI. A tapasztalatod ilyen kis semmi..


Futással meg 2 hetes diétákkal próbálkoztál?


Mert még soha nem olvastál komolyabban utána biológiaia folyamatoknak, az emberi test hormonháztartásának, táplálkozásnak..


A szójás por sz.ar, ugyan úgy mint az update ételkülönlegességek, ergyák. Csak éppen nem hizlalnak úgy, mint a sima kenyér, müzli stb. hagyományos ételek.


Ennyi a 'csoda'.


És a jövőben, amikor újra hagyományosan táplálkozol, akkor meg visszajön az amit 2 hét alatt leadtál?


Illetve az ember 2 alapvető esetben lehet rákos.

Egyik, ha sok szénhidrátot eszik, és a kóros sejtosztódást a magas vércukor és inzulinszint támogatja.

2. ha sok karciongén hatás éri a testet, nem csak a műanyagok, vegyszerek lehetnek ilyenek, hanem akár a szójás kaják is.


Éljen a szójapor :D

2014. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

nem mondtam hogy csak futással és a 2 hetessel próbálkoztam. sok minden mással is. de ez most nem fontos.


egyébként meg nem most fogytam le vele pár napja/hete hanem már másfél éve..! szóval,nem nem jött vissza!


Az,hogy ez a "csoda" mitől történt nem érdekel. a lényeg az eredmény!!

És akkor is csak napi kétszer fogyasztottam nem ezt egésznap. ráadául csak 2 hétig (azaz nem ezen élek)


én elfogadom hogy neked ez szemét,stb

de nekem és rajtam kívűl sokaknak bevált..- és a miértje ezeket az embereket (és engem se) úgy sem fogja érdekelni.

2014. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

kristály cukor helyett használj édesítőt, és alacsony zsírtartalmú tejtermékeket fogyassz.

ezek is sokat számítanak! :)

2014. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!