Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Budapesten ismer valaki egy...

Ficsor Frizi kérdése:

Budapesten ismer valaki egy megbízható, jó csontkovácsot, aki neki is segített és mondjuk nem az 5000. alkalom után érzett valami javulást, hanem már az elsőnél?

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 22:23
 1/3 anonim válasza:
A Westendtől 10 percre gyalog van egy nagyon jó csontkovács. Menyhárt Balázsnak hívják, a neten a Google-ba írd be, hogy gerincgyógyító. Nekem már az első alkalom után volt eredmény, 5. után már semmi bajom nem volt.
2014. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andristen válasza:

Jó kérdés!

Valószínűleg nem vagyunk egyformák a bajainkkal! Az, hogy hány alkalom kell valószínűleg attól is függ hány éve hordozzuk a problémát, 1, 2, 20, vagy 40év!

Engem belvárosban két alkalommal teljesen újjá varázsolt egy csontkovács!

Köhler István a megmentőm. Én 28 éves vagyok, kérdeztem a hozzá járókat. Átlag 2, max. 4 alkalmat mondtak, de a legszebb, hogy fájdalmas kezelést senki sem említett, különben be sem tettem volna a lábam a rendelőjébe!

Közel 100 kiló vagyok, de a hátamat, derekamat, még senki nem tudta ilyen technikával helyretenni, főleg nem ilyen gyorsan, mint ez a fickó! Bízhatsz benne, nem fog rámenni a gatyád!

2014. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Nektek.
2014. jún. 4. 03:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!