Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A seed serverröl tapasztalatok...

A seed serverröl tapasztalatok? Megbizható? Mind adatvédelem, mind töltések szempontjábol? Tapasztalat? Befizetés után ez egy alkalom, vagy egy honapra szol?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 05:14
 1/3 A kérdező kommentje:
/Seed server bérlésröl / Kinek éri meg ? Ha egy honapig van ez a segitség, az annak éri meg aki már sok filmet töltött, vagy annak is aki most kezdi és még csk pár filmje van ?
2009. aug. 24. 22:04
 2/3 anonim ***** válasza:

seed szeróból baromi sok féle van... van amik zúznak mint a fene, mert megkapod a gigabitet full sávba, de van ahol korlátozva van a sávod, de jelentősen olcsóbb...

Én egy időben használtam upper csomagot is, de mostanában csak akkor bérlek, h ki tudom használni, mostnaában sokat utazok, kevesebbet vagyok gép előtt, de ha valami rohadt lassan jön akkor jól jönne egy szeró.

Általában azt mondhatni, h hónapra szól a dolog, de láttam már olyat ahol SMSért lehetett pár napra bérelni (bár ez rohadt drága volt). Szóval felveszed a kontaktot, megegyeztek, megkapod a számlaszámot vagy, h miként utald a pénzt, és amikor megérkezik akkor már aktiválják is.

általában elég segítőkész adminok vannak, gyorsan segítenek, ha gond adódik.

Adatvédelem szempontjából...háát. akik hirdetik magukat azok is elég jók szoktak lenni, de pl ha nem adod meg a neved befizetéskor a számlára, vagy nem saját számláról utal szakkor már előrébb vagy. persze vannak olyan arcok akik nem reklámoznak, ők "olcsóbbak" általában, mert nagy tételben csinálják, de nehezebb is bekerülni hozzájuk, illetve megtalálni őket, és persze ők jobban vigyáznak arra, h rejtve maradjanak vmennyire.

utorrent.hu-n van vhol egy faja kis lista a "nyilvános" helyekről, de most nem találom...

sztem azoknak hasznos a dolog akiknek elég gyenge a netjük otthon vagy szoktak uppolni oldalakra és gyorsan akarnak haladni...


üdv!

2009. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a sok tanácsot, amugy én a vegas seed servert nézegettem, hát lehet beprobálom, végül is ugy látom lehet megérné.
2009. aug. 24. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!