Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kineziológiával a depressszió...

Kineziológiával a depressszió milyen gyorsan gyógyítható?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 23:15
1 2
 1/15 acelsziv ***** válasza:
46%
mielőtt belevetnéd magad szépen menj és sétálj legalább egy órát minden nap. És nézz rá a távoli dolgokra. A napfény, a jó levegő frissíti a testet. a távoli dolgok nézése, pedig leveszi a figyelmet a belső hülyeségekről, amiken rugózol.
2014. máj. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
18%
Depresszióból nem lehet kigyógyulni csak tünetmentesíteni lehet. Aki hajlamos rá az bármikor vissza eshet.
2014. máj. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 acelsziv ***** válasza:
2: na és mi okozza azt a bizonyos hajlamot?
2014. máj. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
31%
Igen. Aki valaha jàrt ebben a cipőben, tudja, hogy ez egy indirrekt àllapot. Mikor a legszebbnek kéne làtnod a vilàgot, nem akarsz èlni. Ez a kemèny. Èn próbáltam beelőzni a gyógyszert kineziológiàval. Ennek eredményekèpp majdnem kiugrottam a harmadikról. Hát nem tudom... dióhéjban nem lehet erről normálisan írni, de ha valóban depressziós vagy, ezt pedig érzi az ember, kell a gyógyszer. Pont.
2014. máj. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 acelsziv ***** válasza:
58%

Ez egy nagy marhaság. Én is voltam depis állapotban. DE EZ NEM HAJLAM! És nem betegség. Ez egy állapot. Egy alacsony lelki állapot. Ebbe az állapotba bárki belekerülhet. Okozhatja sok minden. Csak szeretik betegségként feltüntetni, mert akkor lehet FÜGGŐSÉGET OKOZÓ drogokkal tömni a népet.

Az a módszer, amit leírtam kiválóan kezeli az állapotot.

De ilyenkor kell felülvizsgálni a környezeti elemeket, nincs -e valaki aki elnyom. Szülő, házastárs. Folyamatos leértékelések, lelki terror. Ezek mind lenyomhatják az embert depi szintjére.

Kérdező: Próbáld ki azt, amit írtam. Nem veszíthetsz vele semmit. csak ügyelj arra, hogy tényleg ránézz távoli dolgokra. Emellett jó lenne, ha valami alkotó tevékenységbe kezdenél. Írj, rajzolj, fess, varrogass vagy bármi, ami neked örömet okoz. Az alkotás rengeteg pozitív energiát termel és motiválja az embert.

2014. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Ne mondj már ilyen ostobaságokat. Alátámasztani nem tudod amiket mondasz. Az hogy depis állapotban és depressziósnak lenni szerintem elég nagy különbség, és akinek nincs meg rá a hajlama hogy az legyen nem lesz az, mert túl lép azokon a dolgokon ami kiváltaná.
2014. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 acelsziv ***** válasza:
64%

Pont itt van a lényeg. Túllép rajta. Miért? Mert olyan a gondolkodása és/vagy mert tudja, hogyan kell az ilyen helyzeteket kezelni.

mind a gondolkodási mód, mind a tudás a helyzet kezelésére elsajátítható. Tehát nem hajlam van a depresszióra, hanem egy nem tudás a helyzet kezelésére.

2014. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 acelsziv ***** válasza:

Ez a cikk elég érdekesen taglalja a témát:

[link]

2014. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én tettem fel a kérdést. Igen is betegség ez, mert én már harmadjára esek bele. Nagyanyám szerintem egész életében depressziós volt csak nem kezeltette magát, mindig olyan negetív volt, a másik nagyanyám meg beszedte a gyógyszert fiatal korában. Szóval örökölhető a hajlam, s én fokozottan hajlamos vagyok rá sajnos. Aki járt kineziológusnál, tényleg nem jött be?

Mennyibe kerül egy kezelés?

2014. jún. 1. 14:51
 10/15 acelsziv ***** válasza:

Nagyszerű. Tehát benne voltál és nem tanultál semmit az egészből tehát újra benne vagy. Én pl már többször is éhes voltam az elmúlt pár napban. akkor az is betegség?

De, ha ennyire okos vagy, akkor azt is tudod, mi okozza ezt a "betegséget".

Ja és gondolom a belinkelt cikket el sem olvastad

2014. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!