Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Perifériáshyperandrogenizmus...

A Perifériáshyperandrogenizmus (anovulatio-val együttesen) gyógyítható vagy gyógyíthatatlan funkciózavar?

Figyelt kérdés
hormon,hormonok,férfias,peteérés

2012. szept. 28. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből nem derül ki...
2012. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a diagnózis ami a leletemen van.Mire vagy kíváncsi még?
2012. szept. 28. 18:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdés alatt lévő szavak, a kulcsszavak akartak volna lenni.
2012. szept. 28. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez nem egy konkrét betegség, ez csak egy tünet vagy minek mondjam. Lehet pl. PCOS miatt. Azt meg vagy sikerül kezelni, vagy nem.

Ha nem sikerült rendezni a ciklust, még mindig lehet peteérést serkentő gyógyszert adni. Ha az sem működik, akkor lehet műteni. Ha az sem, akkor lombik.

De gondolom más betegségnek is lehet a része.

Egyáltalán mik a tüneteid? Mi alapján állították fel a diagnózist? Adtak-e rá vmit?

2012. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltam endokrinológusnál vért vette 2 alkalommal.Hormonprofilt is csináltak 1 alkalommal.Ezekből derült ki hogy nincs betegségem,csak a tüneteim:szőrösödés,hajhullás fejtetőről jobban,a bőröm sápadt,pattanásos,a ciklusaim 36 naposak.

Azt mondta a doki hogy ez csak esztétikai probléma,és hogy egy funkciózavarról van szó.Cypromixet írt fel rá.

Ami jónak jó,de nem szedhetem mivel már szedtem egyszer,az orvos is azt mondta hogy én döntöm el hogy beszedem-e vagy sem.

2012. szept. 29. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!