Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kineziológiával a depressszió...

Kineziológiával a depressszió milyen gyorsan gyógyítható?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 23:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van nem tanultam a hibámból. Ismét túlvállaltam magam, nem ettem rendesen, és kimerültem, utána jött a depresszió, de már javulok.

Elolvastam a cikket, nemcsak a pszichiátriai gyógyszerek mögött van üzlet, az egész gyógyszeripar egy nagy business. Ezt tudom, én csak azt akartam tudni, hogy ki járt már kineziológusnál? Ez volt a kérdésem.

2014. jún. 1. 21:28
 12/15 acelsziv ***** válasza:
a kineziológus segíthet csökkenteni a múltbeli események nyomását. De nem ad eszközöket a kezedbe, hogy kezeld a jelen helyzeteket. Egy próbát talán megér, de inkább tanulnod kellene az efféle helyzetek kezeléséről.
2014. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen Acélszív, azt hiszem megtanultam a leckét.

Utána olvastam, ez az egész depresszió a helyes táplálkozással elkerülhető lenne, meg folyamatosan kell szednem a b vitamint. Sok kávét íttam az elmúlt időben, és ez is hozzájárult, hogy agyi rendellenség állt be.

No meg a mozgás. Jógáztam én, de abbahagytam, és ide vezetett. Szóval, igen is depressziós votam elég súlyos volt. Három hónapja kezdődött lassan, és ma érzem úgy hogy kezdek kifelé menni. Egész nap kertészkedtem, nagyon jó érzés volt, főleg hogy két hónapja ki sem mertem menni az utcára. Szóval, hidd el ez én esetemben nem egy múló rossz hangulatról volt szó. Ezt csak az tudja, aki tényleg benne volt. Szörnyű, a legnehezebb magadat legyőzni.

Azért köszi a választ. Jó éjszakát!

2014. jún. 1. 21:50
 14/15 anonim ***** válasza:

Gondolom azt te is tudod, hogy még az orvosok sem tudják, hogy pontosan honnan ered a depresszió, és a pánikbetegség. Mert nem ismerik az emberi agyat, annak tényleges működését.

Ők maguk ismerték be, nem egyszer.


Nézegess videókat a youtube-on, hidd el, akkor nem szeretnél majd gyógyszerekhez nyúlni.

2014. jún. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 acelsziv ***** válasza:
0%
Utolsó: és ott a gond, hogy az agyat és nem az elmét kutatják... Még nagyobb gond, hogy az agyra próbálnak hatni a drogjaikkal. Ez olyan, mintha a számítógépen a fennakadást okozó vírust a merevlemez fizikai rongálásával akarnánk kiiktatni.
2014. jún. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!