Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan lehet gyógyszerfüggőség...

Hogyan lehet gyógyszerfüggőségből kigyógyulni?

Figyelt kérdés
Hashajtót szedek végbél problémák miatt, és már ott tartok,, hogy ha nem veszem be este, akkor félek, hogy reggel kemény lesz a széklet és fájni fog. Ha nem lenne kemény, akkor sem tudom elendegni magam és persze bereped a végbelem. Ekkor beveszem a tablettát és tudom , hogy reggel jó lesz a széklet. Ez egy körforgás, tudom hogy így nem jó. Már csak olyat eszek, ami székletlágyító, és este csak egy negyed szem tablettát vettem be, de félek teljesen elhagyni.

2014. aug. 2. 08:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez annyira lelki! Homeopátiával helyettesíthető a gyógyszerszedés. Akkor nem a gyógyszer segít, hanem te segítesz magadon, a homeopátia csak megtanítja a tested a helyes működésre. Nem drágák a szerek, és nagyon hatékonyak. És ott is megvan az érzés, hogy bevettél valamit, viszont nem kemikália :-)
2014. aug. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!