Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meilyk a jobb testmozgas a...

Meilyk a jobb testmozgas a futas, vagy a gorkorizas? 16/L

Figyelt kérdés
Szeretnek fogyni, egy eveig futottam es mar szep izmosak, csak vekonyodni kene dietaval meg stb.. es szeretnem tudni, hogy meily lenne a jobb ehez.152/54kg

2013. máj. 9. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A futás.
2013. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fogyáshoz mindkettő jó.

Ha igazán zsírt akarsz égetni, akkor kb. 1,5 óráig kellene mozognod olyan intenzitással, amit "kicsit nehéz"-nek érzel.

Lehetne pulzust is nézni, hogy a zsírégető tartományban mozogj, de egyszerűbb amit leírtam.

2013. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gorkorival egy orat siman kibirok, meg tobbet is, a futas mar kicsit mas teszta, azt sajnos meg unom..
2013. máj. 9. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:

A futás nagyon jó alakformáló, de a görinél kifejezetten a fenekedet, csípődet, combodat mozgatod. Nekem ez a problémás területem :D

Azért ajánlanám inkább talán a görizést, mert nehéz aszfaltozatlan utat találni, ott tönkremegy az összes ízületed... Görizni meg csak sima úton jó.

2013. máj. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Magam részéről a önkorlátozást részesítem előnybe, de a futásról sem mondok, le csak csökkentem a távot.
2013. máj. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A futás valószínűleg hatékonyabb, de egy sportot csak akkor képes az ember hosszabb távon csinálni, ha élvezi. Nem tudom, más hogy van vele, de számomra legalábbis a görkori jóval szórakoztatóbb, mint futni, ergo én azt választanám akkor is, ha kicsit kevésbé hatékony.
2013. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!